Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A most aktuális vízumlottón...

A most aktuális vízumlottón ha nyerek, akkor mikor léphetek be az USA-ba?

Figyelt kérdés
A nagykövetség honlapjáról jutottam a vízumlottós oldalra, és ott az van, hogy DV_2015. A leadási határidő november elején van, de ha adott esetben sikerülne, akkor csak 2015-ben mehetnék az Államokba? Valaki tapasztalat?

2013. okt. 5. 13:15
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha nyersz, és meg van minden papírod (egészségügügyi vizsgálatok,megélhetési ellenőrzés stb...) akkor egyből. Nagyon sok mindent követelnek, de megéri. 5 év múlva leszel állampolgár, de előtte is legálisan tartózkodhatsz kint bármennyi ideig.
2013. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Csak annyi, hogy én is tapasztalatból mondom, mert mi már állampolgárok vagyunk a USA-ban. Meg még annyi, hogy ha van családod, akkor mindenkinek adjátok be, és ha pl. Te megnyered, akkor utánad az egész családod is megkapja. (Előző voltam)
2013. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hogyhogy az egész család megkapja? Mármint a zöldkártyát? Tehát ha idén beadom, jövőre nyerek, akkor automatikusan megkapja mindenki, tehát vihetem szülőket, testvéreket, házastársat, gyerekeket egyből azonnal ki Amerikába?
2013. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ahhoz, hogy zöldkártyát igényeljek a családtagoknak nem kell az 5 évet megvárni, hogy állampolgár legyek? Nem csak állampolgárként kérhetem?
2013. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bea333 válasza:
100%
Ha kisorsolnak Majus 2015-ben, akkor ertesitest kapsz a Kentucky Consular Center-tol, hogy milyen papirokat kell lefordittatnod angolra es hivatalosittatnod kell azokat. Utanna kapol ertesitest, hogy orvosi vizsgalaton kell atmenj, es az osszes oltasi dokumentaciodat be kell nyujtsad. Az egesz folyamat belekerul kb egy evbe. Ha minden megfelel, akkor interjura kell menj, es ha ott atmesz, akkor kapsz egy beutazasi vizumot es egy idopontot (normalis esetben 6 honap), hogy beutazz az Usa teruletere. A repteren ujjlenyomatot vesznek, fenykepet keszitenek stb. Ket heten belul kell jelentkezz a Social Security Number-ert, a Zoldkartyat postan kuldik. Az 10 evre szol, de 5 ev tartozkodas utan kerheted az allampolgarsagot. A Zoldkartyaval utazhatsz akarhova, de tobb mint 6 honapot nem szabad az Usa teruleten kivul legyel, mert elveszitheted a letelepedesi jogaidat.
2014. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!