Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek ilyen feltételekke...

Szerintetek ilyen feltételekkel lehet vízumota kapni az USA-ba?

Figyelt kérdés

Ha valaki egy ismert nyelviskolán keresztül, nyelvtanulás céljából szeretne az USA-ba utazni 6 hónapra, szüksége van tanulói vízumra. Ehhez ugyebár Magyarországhoz való kötődését is igazolnia kell.

Tegyük fel, hogy az illetőnek nincs munkahelye több, mint fél éve( és eddig csak 1 munkahelye volt, ott 8 hónapig dolgozott ), nincs tanulói jogviszonya sem, nincs házastársa/gyermeke valamint saját lakása sem. A tanulmányait és a kintartózkodásának költségeit a szülei tudnák fedezni. Tehát ezzel nem lenne probléma...


Ilyen feltételekkel mennyi az esély arra, hogy vízumot kapjon az illető?


2009. nov. 11. 20:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézés, a kérdésben elírtam, "vízumot" szerettem volna írni, természetesen.
2009. nov. 11. 20:29
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Milyen allampolgar???

Ha magyar, akkor akkor mar nincsen vizumkenyszerunk az USA-fele! Obama megszuntette

2009. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Obama nem szüntetett meg semmit. a szüleid jók kötődésnek, magyarázd meg a konzulnak, hogy miújság, aztán adnak.
2009. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az illető tanulni akar és hat hónapot kinn tartózkodni. Ezt nem szüntette meg "Obama".

Úgyhogy csak vízummal tud kimenni az illető.

A család jó kötődés, én is arra hivatkoznék.

2009. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem én szeretnék kimenni, hanem egy ismerősöm. 24 éves elmúlt, tehát már nem gyerek.

Én utánaolvasgattam neten, és úgy olvastam, hogy a szülők nem számítanak elegendő kötődésnek. Csak a házastársa, gyerek, ha van.

2009. nov. 11. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyen feleségül valami random nőt, akitől majd elválik fél év múlva, amikor visszajött.
2009. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas lol, feleségül venni valakit nyelvtanulásért.
2010. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!