Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha valaki hozzámegy egy...

Ha valaki hozzámegy egy amerikai állampolgárhoz az USA-ban szülői engedéllyel 19 évesen, akkor nagykorúvá válik?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

This is the first time in my life I have seen anyone identifying Adam West the mayor of Quahog , Rhode Island to be the source for a question relating to USA immigration matters :)

It is hilarious, my compliments to whomever came up with this !!

Lovely :)

2013. okt. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

I can't understand this part...

Adam West the mayor of Quahog , Rhode Island to be the source for a question relating to USA immigration matters :)

2013. okt. 31. 11:52
 4/13 A kérdező kommentje:
but... thanks :)
2013. okt. 31. 11:53
 5/13 anonim ***** válasza:

"Adam West Quahog polgármestere, Rhode Island (lehet) a forrása az USA bevándorlással kapcsolatos ügyeket érintő kérdésekben"

valami ilyesmit jelent, nem vagyok valami nagy angolos :)

1. voltam

2013. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én is csak ìgy kb-re értem, köszönöm azért, de Brokerguy szerintem nem mond hülyeséget, azért szeretném érteni, szóval segíts nekem kedves Brokerguy! :)
2013. okt. 31. 13:40
 7/13 anonim ***** válasza:

ok, ok


Family Guy is an American adult animated sitcom created by Seth MacFarlane for the Fox Broadcasting Company.


A "family guy " rajzfilm Quahog varosban, (Rhode Island state )ben tortenik

A varos polgarmestere Adam West aki egy kozismerten bolond egyen.

Kerdesedre az elso valoszolo egy " What ? " kerdest vagott be , Adam West kerdezi.

Valahogy nagyon viccesnek talaltam tegnap este , most mar nem annyira humoros :)

So this is it.

Cheers

2013. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megházasodott, még ugyanolyan szabályok érvényesek rá, mint bárki másra odakint. 16 év felett lehet jogsija, 18 év felett büntethető, 21 éves kor felett vehet szeszt, stb.
2013. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Államtól is függ.
2013. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.. :) jaj, a videót nem néztem meg, akkor lehet, hogy ezért nem értettem
2013. okt. 31. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!