Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az au paireknek Amerikában...

Az au paireknek Amerikában mire terjed ki a betegbiztosítás?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugynoksegen keresztul jossz ki? Mert ha igen, akkor az ugynokseget kerdezd!

Ha nem, akkor pedig a csaladot!

2013. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az ügynökségen nem nagyon akarják tudni, de még faggatom majd őket, csak hátha tudja valaki, hogy elvileg mit kellene tartalmaznia :)

Köszönöm!

2013. nov. 5. 07:15
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy azt, hogy mit tartalmazhat az 'alap beteg és balesetbiztosítás' ?!
2013. nov. 5. 07:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gugli: au-pair insurance es talalni fogsz nehany ugynokseg weboldalt, akik leirjak, hogy ok mit inteznek. Hogy a te ugynokseged mit intez azt nem tudom, de kotelesseguk errol nyilatkozni. Nyugodtan csesztesd oket, ha kell napi 2 emaillel is (vagy hivogasd, ha lehet)
2013. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt az ügynökségnek KÖTELESSÉGE elmondani, szóval addig faggasd őket, amíg nem kapsz mindenről teljes körű tájékoztatást.


De betegbiztosításod mindenféleképpen legyen, én most Németországban vagyok kb. másfél hónapja, de még nem intézett ezzel kapcsoltban semmit a fogadó család...Nem is értem, hogy hogy lehetnek az emberek ilyen hanyagok, mert bármikor történhet bármi. (mondjuk én nem ügynökségen keresztül mentem ki)


Remélem jó családot találtál/találsz.

2013. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!