Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek Kanadába ezek...

Szerintetek Kanadába ezek közűl melyik a legjobb város: Montreal, Ottawa vagy Calgary?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom!

Mind a három város nagyon jó hely!

Én Ottawat vagy Calgaryt választanám.

Ottawa azért tetszik mert kétnyelvű város (angol és francia).

Tetszik ez az angol és francia kapcsolat egy városon belül!

Calgaryt azért választanám mert Alberta nagyon gazdag állam.És sok a munkalehetőség.Minden területen keresnek szakembereket külföldről is.Külföldön képzett szakemberként itt lehet leggyorsabban elhelyezkedni a szakmádban!Nem kell évekig egy boltban dolgozni vagy éppen taxizni mint pl.:Ontarioban.

Montrealt azért nem választanám mert csak pár mondatot tudok franciául! Ottawa viszont éppen ezért jó!Mert ott hamar megtanulnám a francia nyelvet is!Mint már írtam nagyon tetszik az angol és francia megosztottság!

2013. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Vancouver :P (én itt élek több mint öt éve)
2013. nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
30%
Ne gyere Canadaba!En itt elek 20 eve,mit mondjak?Vallaszd Europat,vagy Amerikat!!
2013. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Kanada a vilag egyik legjobb orszaga. Ha motivalt es ambiciozus vagy akkor barmit elerhetsz itt, aki azt mondja hogy szar, az biztos szuk latokoru. Montrealban elek, vegyesen beszelik franciat es angolt is, szinte mindenki beszeli mindket nyelvet. Leginkabb a franciat hasznaljak, de varosreszenkent valtozo. Pl.: Bemesz egy bankba, es koszonnek neked franciaul, te visszakoszonsz angolul, akkor az ugyintezo tudja abbol, hogy hozzad angolul fog beszelni, de ez a boltokban es mashol is igy van. Azert szeretem mert nem az a nagyvarosias, felhokarcolos betondzsungel mint pl Toronto. Europai hangulata van, nem hiaba nevezik Kanada europajanak. Ha elakarsz erni valamit, jo munkahely stb, akkor a 2 nyelv nyukseges. Nekem tetszik, szeretek itt elni :) Munkalehetoseg szempontjabol szinten jo, konnyen lehet melot talalni, fizetes alacsonyabb mint mas nagyobb varosban, de viszont az elet is, igy jo szinten lehet elni. Pl.: torontoban kocsira biztositas havonta kb 400-500$ Montrealban egy EVRE 300-400$

De sok mas dolog van amiben kulonbozik a tobbi nagyvarostol. Ha szereted az europai hangulatot, neha mar tul kedves, udvarias embereket, kisebb epuleteket es persze a franciat, akkor jo valasztas :)

2013. nov. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!