Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyek New York és Los Angeles...

Melyek New York és Los Angeles legelitebb, legdrágább városrészei?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

NY citynek magának manhattan cenralpark környéke. Maga manhattan eleve az egyik legjobb környék, de még zöld övezet is kicsit a centralparknál.

De sokan mennek ki long Islandra vagy más környezö zöldövezetbe.

2013. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Los Angelesnek szerintem Beverly Hills, Malibu, Calabasas.
2013. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
New Yorkban a Central park keleti oldala (Upper East Side) a legmenőbb, de csak kb. a 80. utcáig (a park északi része már Harlem)... Alapból ettől délre terül el a legdrágább városrész, az ötödik sugárút és a Midtown (Grand Central környéke). Nagyon elit továbbá a TriBeCa városrész Manhattan délkeleti részén
2013. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Los Angelesnek szerintem Beverly Hills, Malibu, Calabasas. - ez nem pontos, hiszen Beverly Hills, Malibu es Calabasas is kulonallo varosok, vagyis hivatalosan NEM Los Angeles varos reszei; kulon birosaggal, rendorseggel stb.


Los Angeles varosban az alabbi reszek azok, ahol nagyon draga az ingatlan es ezert foleg hires emberek, gazdagok lakjak: Holmby Hills, Brentwood, Bel Air, Pacific Palisades, Los Feliz, Hollywood Hills es Mulholland Drive reszei.


Varosok, ahol a gazdagok elnek es amik Los Angeles Megyeben vannak: amiket az elozo irt (B.Hills, Malibu, Calabasas), tovabba Santa Monica, Pasadena, Palos Verdes


New York-ban csak ezt ismerem:

[link]

2013. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, tudom, hogy Malibu és Calabasas különálló városkák, de ott lakik a los angeles-i felső tízezer, de irhatnám még Hidden Hillst is. Beverly Hills viszont úgy tudom nem teljesen különálló, hanem olyan mint egy budapesti kerület.
2013. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!