Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kap szerepeket, tényleg...

Ha kap szerepeket, tényleg kaphat zöldkártyát is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik barátom azt tervezi, hogy most érettségi után kiutazik Los Angelesbe (dolgozik suli mellett, tehát nincs pénzszűkében) kb. 2 hónapra, kibérel egy lakást, és eljár mindenféle filmmeghallgatásra. Szerinte ha kapna szerepet, akkor kapna zöldkártyát is. Az angolt nagyon jól beszéli. Igaza van? Szerintetek lehetséges? Megfordult a fejemben, hogy vele tartanék.

2014. jan. 20. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

"mindenféle filmmeghallgatásra"

majd nehogy az xvideos-on lásd az egyik filmjét :D

de a kérdésre válaszolva, vagyis így az egészre, szerintem erre kevés esély van (szinte nulla)

2014. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik ilyen hülye kérdést teszel fel? Megválaszoltam már neked kétszer, olvasd már el az O-1 vízumra vonatkozó szabályokat!
2014. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dolgozik a suli mellett? És ebből akarja fizetni az iskolát? Mert az lehetetlen...
2014. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Iskolába jár nappali tagozaton, és hétvégén dolgozik. Idén végez.
2014. jan. 21. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja azt hittem, hogy diákmunkából akarja fizetni a tandíjat:D
2014. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!