Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadában mennyire vannak kígyók?

Kanadában mennyire vannak kígyók?

Figyelt kérdés
Brit Kolumbia és Alberta területe érdekel!

2014. jan. 26. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Már megint te vagy a kígyóiddal? Szinte minden nap feltesz valaki egy ilyen kígyós kérdést. Megtudtad, h Amerikában sok kígyó van, tehát maradt Kanada?
2014. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A férjem kint kapott munkát!
2014. jan. 26. 13:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Albertában kapott munkát,de sokat akarunk Vancouver és úgy általában Brit Kolumbiába átjárni.
2014. jan. 26. 13:15
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Kanadába nincsenek kígyók
2014. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

"Albertában kapott munkát,"


Ne szórakozz! Tegnap is te írtad ki a kígyós kérdést, akkor Los Angelesben kapott a férjed munkát! Vagy extra sok férjed van, vagy egyszerűen kamu, és rettegsz a kígyóktól.

2014. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom kiről beszélsz!De utánna néztem az oldalon és a tegnapi kérdés Észak-Karolináról szólt!

Ha fizetnének sem mennék az USA-ba mert utálom!Még olyan repülőre sem szálltam soha aminek az USA-ban van csatlakozása.

Én és a férjem már évek óta járunk Kanadába!Most kapott munkát Albertában és ő elfogadta.

A kérdést máshogy is megfogalmazhattam volna hisszen a medvéktől,a farkasoktól és mindenféle veszélyes állatól félek.Azért kérdeztem a kígyókat mert azt nem tudom hogy van-e Kanadában.

2014. jan. 26. 17:23
 7/11 anonim válasza:
Én írtam, az Észak-Karolinás kérdést! De akkor megnyugtat, hogy nem vagyok ezzel a gonddal egyedül! :)
2014. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még, hogy nincsen kígyó Kanadában??

Tessék:

"


Az óriáskígyó még hétfőn fojtott meg alvás közben egy 5 és egy 7 éves kisfiút.


A rendőrség utasítására elaltatták kedden azt a több mint négyméteres pitont, amely hétfőn álmában megfojtott két kisfiút a kelet-kanadai Campbellton városában - közölte a rendőrség. A Barthe testvérek halála ügyében bűnügyi eljárást indítottak."

2014. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A hetes egyértelműen a kérdező, könnyű felismerni az idétlen minden mondat végére ! jelről.

Egyébként tiszta beteg a kérdés nekem kígyó fóbiám van, mégis elmegyek olyan országba ahol vannak kígyók. Különben is nagyobb esélyed van, hogy a szomszéd tart hobbiból kígyót az meg kiszabadul és szembejön veled a lépcsőházban :) Szóval hiába van pl. Kanadába az nem jelenti, hogy egyáltalán nincs..

2014. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na most már látszik a nevem, így elhiszed, hogy nem vagyunk ugyanazok?
2014. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!