Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit kel beszereznem ahhoz,...

Mit kel beszereznem ahhoz, hogy ki tudjak utazni az Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés
A nyáron úgy tervezem ,hogy ki utazom az Egyesült Álmokban élő rokonaimhoz. Halottam már vízumról , zöldkártyáról és ESTA-ról is. Ezek közül melyik kellene ha csak 1-2 hétre utaznék ki? Vagy egyáltalán ilyen kis időre kell ilyesmi? Már jártam az Egyesült Államokban mint tanuló. De akkor nem volt ilyenre szükségem.

2014. febr. 3. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ESTA kell.
2014. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utlevel, es elozetes elektronikus regisztracio (esta)
2014. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Érvényes útlevél+ ESTA, amit a neten megcsinálhatsz...ez 3 hónapnyi tartózkodásra jogosít, mint túrista, de akárhányszor megcsinálhatod
2014. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha van piros útleveled ak nem kell vízum, de az esta.

Ha jól emlékszem 14 dollár-t kell fizetni.

2014. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%
Ugyan mar! Milyen kerdes ez? Most ez komoly? Kint elnek a rokonaid, es hallottal mar zoldkartyarol, vizumrol, meg Esta-rol? Miert nem kerdezed meg a rokonaidat? Es regebben voltal mar az Egyesult Allamokban, de tanulokent, es akkor nem kellettek ilyenek? Komolyan? Szerencses lehetsz mert en 1 evet tanultam New Yorkban, es olyan szigoru vizum ugyintezesen mentem keresztul hogy az csak na. Tobbet jartam a kovetsegre mint az ABC-be. Szoval ne kamuzz itt. Es ha jartal volna kint akkor tudnad mi az a zoldkartya. Azon kivul amikor atlepsz a hataron Amcsiban, nem kertek a vizumot meg a papirt a sulibol? Ugyan mar... Kamusok. Mit gondolsz? Hogy kimesz es boldog leszel kint? Elbujsz zoldkartya nelkul? Istenem...
2014. febr. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!