Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Él/ élt valaki az Usában?

Él/ élt valaki az Usában?

Figyelt kérdés

Ha igen, hol? Mik a tapasztalaitok? Milyen volt? Tetszett/nem tetszett?

Milyen munkátok van/volt?



2014. febr. 9. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
3 éve New Orleans. Elektronikai cégnél dolgozom, mint operator. Tetszik, de vágyom haza..
2014. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem történt veled még semmi diszkriminatív?
2014. febr. 9. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem, miért történt volna? Tény, hogy eleinte nehezen ment a beilleszkedés, eleinte bizalmatlanság is volt, de hol nincs?? Amikor otthon éltem Magyarországon, és új munkahelyre mentem, ott is volt a kezdeti bizonytalanság, nehéz beilleszkedés.
2014. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
37%
Éltem. Hazajöttem. Megvan még az állampolgárságom, és tervezem, hogy ha elértem a nyugdíjkorhatárt, kimegyek turistaként 1 hónapra, de élni kint soha többé.
2014. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fGhw39-84th ***** válasza:
22%

"Él/ élt valaki az Usában?"

Igen. A wikipédia szerint az USA lakossága 310 millió, és még itt csak azokról beszélünk, akik most is ott élnek. Hogy hol? A statisztikák szerint a népesség fele ötvenezernél nagyobb lélekszámú városokban él.

2014. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amint olvashatod a korabbi hozzaszolasokban a legnagyobb problema a tavolsag es a honvagy a kultursokk mellett.

Nalam 1 evig tartott, de az valamikor a nyolcvanas evekben volt, azota mar csak mosolygok rajta. Mindent meg lehet szokni, kulonosen a jo dolgokat.

A lehetosegek oriasiak, de nem tatott szajjal kell varni a sultgalambot - es ha nem repul akkor sirva visszterni Magyarorszagra. Mi mar meg latogatoba sem jarunk oda.

2014. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"de élni kint soha többé."

Általában volt vacak, vagy valami konkrét rossz élmény miatt?

2014. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

> A lehetosegek oriasiak


voltak a nyolcvanas evekben. Sokkal kevesbe most.


Egyebkent Berkeley-ben eltem, az viszonylag elheto, de en nem szeretem az USA-t, Kanadaban telepedtem le. (Tavmunkaban dolgozom tehat hogy hol vagyok az nincs munkahoz kotve.)

2014. febr. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
meg mindig kint elek...
2014. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!