Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Volt valaki megbeszélésen,...

Volt valaki megbeszélésen, vagy munkán az USA-ban, a Váci utcai munkaközvetítőnél?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyan írjon aki tapasztalattal bír.

Találgatások most nem érdekelnek!

Köszönöm mindenkinek!

Mosolygós,szép napot!



2014. febr. 27. 20:37
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

A közvetítő oldala: [link]

Budapest, Váci utca!

2014. febr. 27. 20:53
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem találgatok, de a honlapjukat olvasva, átverés az egész.

Amerikában legálisan így nem lehet munkát kapni.

2014. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

> Ganz Danubius Irodaház 1138 Budapest, XIII. Váci út 184. 3. emelet,


Ez nem vaci utca, kismoskus...


> az ESTA-t, ami 14$ csak. Hallottuk, hogy volt, akinek 50.000 Ft-ért csinálták meg. Mi ingyen! Önnek csak a 14$-t kell befizetnie.


ESTA? Munkavallalas? ESTA-val nem lehet dolgozni legalisan.

2014. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Van egy olyan érzésem hogy nem sokan fognak itt áradozni a céggel kapcsolatos sikersztorijukról...
2014. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Oh, most már nyugodtan fekszek le, pedig már attól tartottam hogy senki nem fog tudni segíteni szegény butuska kérdezőn hogy palimadárrá váljon. :D
2014. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
figyelj.. elég lenne ha végig kantintgatnál az oldalon a felső sávban ahogy annyira parancsolják a szövegben (gyik galéria szállások stb) és rájösz hogy kamu. mert ezek a linkek sehova se mutatnak. Egyedül a kapcsolat linknél változik az oldal.. nem fektettek vele túlnagy időt hogy ne tünjön kamunak...
2014. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

dehogy segítsek is: bár nem USA de külföldi munkák, igaz itt nem ámítanak azzal hogy nem kell egy minimális nyelvtudás (hszen akkor hogy élsz meg egyáltalán) de ezek legalább hivatalosak és nem kamuk: jah és országok szerint válogathastz (nyilván ami szürke ott nincs most állás)

[link]

2014. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Én olvastam a korábbi honlapjukon a gyiket, minden le volt írva, igen sejtettem h feketemunka, de ha az ,akkor minek hirdetnek? Az apródon is kiemelten. Nem vagyok naív,csak nem tudom pontosan mi van a dolog mögött.

Tapasztalatokkal tud valaki szolgálni?

2014. febr. 27. 23:32
 9/26 anonim ***** válasza:

semilyen munka nincs, még fekete se.


befizeted nekik a 14 dollárt, és többet nem látod őket.

2014. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Rosszabb is lehet mint hogy buksz 14 dollárt -- tegyük fel hogy szerzel ESTÁ-t kimész és ott valóban vár munka. Csak éppen elveszik az útleveled, pénzt nem látsz és a munka meg olyan lesz, amilyen. Az USÁ-ra ez talán kevésbé jellemző, de a lehetőség mindig megvan hogy rabszolgát keresnek.
2014. febr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!