Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába hogyan lehetne...

Amerikába hogyan lehetne kijutni huzamosabb ideig?

Figyelt kérdés
Én jelenleg 2 évet éltem kint Amerikában L2-es vízummal és jövő héten vissza kell mennem az államokba úgy néz ki végleg, a zöld kártya igényles miatt és úgy néz ki, hogy június környékére meg is kapom. Az a kérdés, ha mondjuk azt szeretném, hogy a párom is hosszabb ideig tartózkodhasson kint ne csak Esta-val 90 napig akkor, hogyan lehetne ezt megvalósítani pl: Az lehetséges én úgy tudom, hogy elveszem feleségül és akkor automatikusan lenne neki is zöld kártya persze miután nekem is meglenne, na de már most ha mondjuk egy barátom szeretne kint élni és dolgozni akkor mi a helyzet ? Ha mondjuk elmegy Óceánjáróra dolgozni akkor x idő után kaphat referencia levelet vagy esetleg munkavállalói vízumát a hajós cég által? vagy mik a lehetőségek?

2014. márc. 6. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a funkcionális analfabetizmussal állunk szemben.

Adott egy ember, aki már élt kint, és a továbbiaknak is akar. Ez a tény feltételezi angoltudás meglétét. Hol vagyunk most? Az interneten. Milyen nyelven érhető el a releváns tartalom? Angolul. Ha valaki képtelen kiigazodni ilyen alapvető dologban, akkor nem alkalmas a kint tartózkodásra. Ennyi.

2014. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elso valaszaval maximalisan egyet ertek.

USCIS oldalon es a visajourney oldalon mindent megtalalsz!

2014. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!