Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ki lakik Arizona államban?...

Ki lakik Arizona államban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit kimenni Arizona államba idén nyáron dolgozni. Nem vagyok diák, de fiatal fiú vagyok 21 éves vagyok. Eléggé jól beszélek angolul, de azért még van mit tanulnom. Aki tudna állás adni és szállást az írjon!
2014. márc. 18. 21:22
 1/6 anonim válasza:
100%
Bocsi hogy megkérdem de tisztába vagy hogy mivel jár az hogy egyáltalán az országba beengedjenek dolgozni? A kérdés alapján úgy látom hogy te nagyon nem a földön jársz...
2014. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ki lakik Arizona államban?"


Emberek!

2014. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az elso valaszolo kerdese maximalisan jogos. M ez nem ugy mukszik h fogom magam kimegyek es kesz. Jo persze feketen lehet talalni takaritos melot de ha azt akarod h korrektul menjenek a dolgok akkor az nehezebb lesz
2014. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert pont Arizona?
2014. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A korabbi kerdesek jok:

Miert pont Arizona.

Miert nyaron ha nem vagy diak?

Allas es szallas? Gondolom tudod, hogy Arizona

hataros Mexikoval es olcso illegalis munkaero

van eleg.

2014. márc. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom régi a kérdés, de


Arizona egy sivatagos állam, ahol a nyár 40-50 fokos hőség van és mivel Mexikóval határos tele van mexikóival, akik az egyszerű kétkezi munkát végzik. Vannak köztük illegális bevándorlók is, de ott élő mexikóiak is vannak.

2018. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!