Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék elutazni Amerikába....

Szeretnék elutazni Amerikába. Szerintetek ez így milyen lenne?

Figyelt kérdés
A körülbelüli tervezem az lenne, hogy elutaznék repülővel New Yorkba,3-4 napot ott töltenék. Utána bérelnék egy autót és leutaznék Floridába és Miamiba szállnék meg. Onnan utaznék haza. Szerintetek ez így körülbelül mennyibe kerülne? Illetve magamnak szervezzek mindent, előre intézve, vagy érdemes megnézni ezeket a szervezett utakat és/vagy felkérni egy irodát?
2014. ápr. 8. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezt én már vagy 3 x végigcsináltam.

Annyi különbséggel, hogy N.Y.-ból repülővel Orlandóba.

Ott minimum egy-két hetet eltölteni, és onnan autóval Miamiba, Key-Westre ...

2014. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De jó! És ezt körülbelül mennyi pénzből hoztad ki?

Szóval szerinted érdemesebb repülővel menni mint autóval?

2014. ápr. 8. 21:02
 3/15 anonim válasza:
32%
el kellet adnom a házam... és a rokonok házát is. DE megérte!
2014. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Az amerika préri kb. épp annyira izgalmas, mint amikor elmész Gyöngyösről Nyíregyházára autópályán. No jó, mindezt megszorozva 10-zel (nem szépségben, hanem időtartamban és hosszúságban). Mész, mész mész, és marhára nem történik semmi. Alig várod, hogy vége legyen.


Azt neked kell tudnod, mit keresel, mert pl New York egy érdekes hely.

Florida is a maga módján. De a kettő közt kocsival menni nem sok értelme van.

Utazási irodával csak akkor állj szóba, ha kőgazdag vagy, avagy az IQ-d kisebb 85-nél. Akkor megéri.

Egyébként keresnék egy rendes Budapest New-York-Miami-Budapest repülőjegyet valamelyik rendes netes keresőn.

Mi azért vagyunk itt, hogy ingyen megválaszoljuk mindazt, amiért az irodák pénzt kérnek.

2014. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És szerinted melyik légitársaságnál érdemes nézelődni? Vagy mindig máshol lehet olcsóbban találni és szerencse kérdése? Illetve New Yorkból Miamiba drága a repjegy?
2014. ápr. 8. 21:41
 6/15 anonim ***** válasza:

En Bprol repulovel mentem LAbe, Californiaba voltam 7 napig onnan repulovel LasVegasba 3 napig. Alaszkaba szerettem volna menni fe haza kellett jonnom

Repjegy kb 220ezret fizettem szallas lasvegasban 45000kb

California free mert rokonoknal voltam

3000usd kb 660ezer volt minden

2014. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Soha ne légitársaságra keress repülőjegyet, ez a létező legeslegnagyobb hiba.

Tudnod kell, sokszor a belfüldi járatok, meg 1-2 plusz átszállás, vagy útmegszakítás semmit nem drágít a jegyeden.

Sőt :)

Sok függ attól, mikor mennél.


Kezdj el pl itt keresgélni

[link]

BUD- NYC - MIA - BUD útvonalon. (ezek a repülőtér 3 betűs kódok, amiket minden oldal fel fog ismerni)


Aztán mesélj, mit találtál.

2014. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ahogy most (és már ezelőtt sokszor) elkezdtem nézegetni a repjegyeket...nagyon drága (párommal mennénk 2en) Lehet Floridára már nem lenne elég pénz, úgyhogy valószínűleg bele fogok nyugodni, hogy csak New Yorkba megyünk. De akkor azt jól megnézzük magunknak. :)
2014. ápr. 8. 21:48
 9/15 A kérdező kommentje:
igen, már nem is légitársaságokra szoktam keresni, hanem minél olcsóbb repjegyeket, hónapokra előre, bárhol. :)
2014. ápr. 8. 21:50
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát csak a repjegy lenne 2-nek oda-vissza majdnem fél milla. Ez annyira durva :(
2014. ápr. 8. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!