Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan kell Amerikai közép...

Hogyan kell Amerikai közép iskolába jelentkezni (többi lent)?

Figyelt kérdés
Igazából arról szeretnék tudni először is, hogy mi kell ahhoz,hogy kint lehessek, ugyanis hallottam már sok dologról zöldkártya kéne vagy vízum? Ott kint, hogy megy a felvételi, a magyar jó vagy kell egy angolt is írnom? A jegyeim közül ugyanúgy abból az 5 tantárgyból kell vinni vagy ott máshogy van? No meg valami oldalt esetleg nem tudtok ahol az iskolákról egy listát tudnék nézni(informatika felé hajlok, azon belül grafika vagy programozás felé)? Kérlek olyanokat ne írjatok, hogy fiatal vagyok, ne menjek ki stb.

2014. ápr. 9. 20:57
 1/10 anonim válasza:
Nem írok olyat hogy ne menj ki, mert nem fogsz oda ki jutni.
2014. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pontosan erröl van szo..nem irja senki, hogy ne menj ki, mert nem fogsz kijutni...
2014. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kijutni. De szerintem olvasni sem, különben nem kérdeznél ilyen hülyeséget. Legalább kétezer kérdés foglalkozik itt ezzel a témával.
2014. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam volt kint egy évet, Dél-Karolinában, rendkívül drágán. Egyéves, fizetős programok vannak leginkább.
2014. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Ott kint, hogy megy a felvételi, a magyar jó vagy kell egy angolt is írnom?" Hány éves vagy? Szerinted egy magyar nyelvű felvételivel mire mégy? Tényleg nézz utána!
2014. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fGhw39-84th ***** válasza:

" a magyar jó vagy kell egy angolt is írnom? "

A magyart és a szuahélit elfogadják! Good luck!

2014. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
...én mindig tudtam, hogy a magyar egy világnyelv!
2014. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyira bunkó mindenki itt. Egy almodozo fiatal van itt, aki nem lenézést hanem információt akar.


Elöször is a tanuláshoz vízum kell, amit meg is kapsz ha felvettek egy iskolába.

Àllami iskolába ott élö emberek mehetnek, így oda csak úgy nem fogsz bekerülni, a szinvolnala az átlagos állami iskolánknak alacsony, és szerintem a filmek jól mutatják a gettos megjelenésüket.

Magán iskolákból mindenhol van, pont azért mert az államiak rosszak. Oda is feltétel a kinti lakcím, fedél a fejed fölé, de a legfontosabb, a tandíj kifizetése.

rakerestem neked németül.ez amit belinkeltem egy ügynökség aki amerikába közvetít gyerekeket középiskolába.

[link]


ez a kedvelt cserediák dolog. ott kint egy családnál szállsz meg, ök gondodkodnak rólad. az ár egy félévre magán suliba vagy egy évre állami sulira szol, repülöjeggyel, és biztosítással.

plussz kültségek is lesznek, nem is kevés. így azt kell mondjam, hogy egy privát suliba cserediákként kb 10.000€/félév mindennel együtt.

2014. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az előttem lévőnek köszönöm a rendes választ, a többiek meg aki nem tud hasznos infót ne írjon. Az meg, hogy nem fogok kijutni egyáltalán nem tudom honnan veszed, vagy miből gondolsz ilyet..

A cserediák dologról pedig annyit mondanék, hogy nem ilyenre gondoltam, hanem hogy rendesen kint járnám le az egész közép iskolát. Tudom, hogy létezik ilyen ugyanis volt egy gyerek aki az iskolámba járt pár éve és ő kint él azóta is.

2014. ápr. 10. 15:04
 10/10 A kérdező kommentje:
A pénzről meg felesleges ide írni, tudom hogy drága.
2014. ápr. 10. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!