Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Érdemes Tijuanára rászánni...

Érdemes Tijuanára rászánni két napot, ha Kaliforniába megyünk? Tényleg "para" hely?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 19:58
 1/8 anonim válasza:

Van valami, amit szeretnétek ott konkrétan megnézni? Valami nevezetesség?

Elég rossz a közbiztonság, veszélyes hely. Én inkább kihagynám :)

2014. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Abszolút semmi, de a hangulat nagyon vonz. Nem is mind vagyunk huszonegy évesek, lerészegedni se volna rossz.
2014. máj. 22. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy napra érdemes átkukkantani, két nap fölösleges.
2014. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem reggeltol estig eleg volt...
2014. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor San Diegoban kirandultunk (onnan a villamos levisz a hatarig es atsetalsz Tijuanaba) velunk volt egy baratunk, aki mexicoi, es meg o is (meg meg a helyiek) lebeszeltek rola, pedig a baratunk jott volna velunk, o helyi, a masik haver is perfekt spanyol es meg igy is mindenki azt mondta hogy inkabb NE!


Nem eri meg.


Lereszegedni a szallodaban is le tudtok, csak egy 21 eves menjen a liquor boltba piaert...

2014. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ennyire veszélyes? nagyon érdekel pedig, de akkor lehet, kihagyom ...
2014. máj. 22. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem annyira veszelyes, nem adjak el rogton a szerveidet, de felesleges ido/penz kiadas oda elmenni, hacsak nem San Diego kornyeken vagytok es mar mindent megneztetek es 2 napja unatkoztok, akkor ugy igen, de ha Caliba jottok, annyi de annyi klassz hely van, hogy en nem aldoznek Tijuanara idot, pedig en itt lakom es sok szep helyen jartam de meg mindig van hely ahova inkabb elmegyek mint oda, annak ellenere, hgy Mexico engem is vonz.


Raadasul kocsival nem igazan egyszeru, mert kulon biztositast kell kotni (meg a helyieknek is), a turistaknak meg a berauto kolcsonzesenel kell kulon biztositast kotni, sot, sok kolcsonzo nem engedi hogy atvidd a vasat 'mehikoba', es ha kiderul megbuntetnek (ne kerdezd hogy deritik ki, a mai vilagban mar mindent ki tudnak nyomozni...)

Vagyis marad a gyalogos atkeles...

2014. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez engemet is érdekelne , engem is vonz Tijuana. Gondolkoztam már azon hogy kiköltözzek e oda.
2014. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!