Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában belföldi járaton...

Amerikában belföldi járaton van olyan, hogy csak kézipoggyászt lehet vinni?!

Figyelt kérdés

Ha igen meg lehet oldani mégis, hogy elvigenek egy bőröndöt esetleg plusz költségekért.

Mert nekem nem adtak csomagjegyet csak new yorking!


2014. máj. 30. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az USA-ban is úgy működnek a belföldi és a fapados járatok, mint máshol, azaz, ha a foglaláskor fizetsz pluszban a csomagért, akkor vihetsz csomagot.
2014. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

folytatom.


viszont ha egyben foglaltad a jegyet, azaz európából az usa-ba, de amerikai átszállással, akkor ez esetben a jegyed tartalmazza a csomagodat is.

2014. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

New yorkban leszek egy darabig és onnan megyek tovább, a papír azt írja hogy "0 piece plan' tehát nem vihetek csomagot. A jegyfogalásnál nem fizettem külön érte ,sajnos nem tudtam hogy kell :/

Utólag hogy tudok fizetni? Lehet a reptéren csomagleadásnál?

2014. máj. 30. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen 0 piece plant eddig meg csak a Unitedtol lattam, ott meg check in idejen lehet fizetni, online vagy repter egyforman 25 dollar.
2014. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden repulo tarsasagnal lehet beszallas elott fizetni extra borondokert.
2014. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!