Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vélemények - United Airlines ...

Vélemények - United Airlines Sziasztok! Nyár végén utazom vakáció céljából az USA-ba, United Airlines-al. Meg voltatok Velük elégedve?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a vélemények/tapasztalatok.


Köszönöm előre is a válaszokat! (:



2014. jún. 1. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó, csak úgy mint bármelyik társaság, amely a tengerentúlra visz.
2014. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A United Airlines evi 140 millio utast szallit kb. Ezt a kerdest jo esetben latja mondjuk minden szazezredik, a valosag kozelebb lesz minden milliohoz. Az O velemenyuk/tapasztalatuk minden bizonnyal mertekado lesz... esetleg megsem.


En a magam reszerol eleg sokat repulok Uniteddel (utoljara tegnap, Vancouver-Houston-Austin), pont olyan mint tobbi, az Alaska Airlines segitokeszebb ha gond van, a United kevesbe de ettol meg A pontbol B pontba ok is elszallitanak. A kaja ugyanolyan pocsek mint barhol mashol. Transzatlanti jaraton a business osztalyukon igen gyakran van lie flat seat, ami igen pozitiv mivel en szeretek aludni a tiz-tizenketoras jaratokon amikor kilenc idozonat ugrom. Mas kerdes?

2014. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm szépen a választ.

hogyha az USA--n belül szállok át, akkor fel kell - e vennem a poggyászomat?

Nem vagyok rutinos repülő, ritkán teszek meg ilyen hosszú utat/utakat, és a legutóbbi amerikai utamat a Lufthansa-val tettem meg, egyszer szálltam át; Frankfurtból mentem egyenesen LA-be, ott nem kellett a poggyásszal külön foglalkozni.


Most azonban Düsseldorfból megyek Chicago-ba, és onnan Californiába.

2014. jún. 2. 10:29
 4/5 Repkó József ***** válasza:
38%

A csomagod oda megy, ami a repülőjegyed célállomása...


Ha az USA belföldi járatra másik jegyet vettél, akkor természetesen ott újra fel kell adni.

Ilyen értelemben nem átszállásnak, hanem másik utazásnak számít.

2014. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az USAn belul van csatlakozasod, akkor a csomagodat MINDIG akkor veszed fel, amikor eloszor belepsz az orszag teruletere.

Ez kinezhet ugyis, hogy CHI leszallsz, felveszed a borondot, atsetalsz egy masik terminalba, ott leadod, es varsz a Cali gepre.

Ugy is kinezhet, hogy egyik szalagrol leveszed, atsetalsz a terem masik vegebe, es ott ujra leadod.

Nem tudom milyen h.lye megoldas ez, de transzatlanti jaratoknal mikor eloszor belepsz az orszagba a csomagot fel kell venni. Legutobb szerencsed volt, mert a LAXra erkeztel es nem mentel tovabb es felvetted a csomagot es hello.

Most CHIbe erkezel, felveszed a cuccot, leadod, es jossz tovabb LAXra.

De a becsekkolasnal a neni majd mindent elmagyaraz.


En eddig jelentos kulonbseget legitarsasagok kozott csak a szemelyzetben veltem felfedezni.

A Virgin es a Swiss legenyseg fiatalos, haverkodos.

A United, Delta es American legenyseg meg inkabb kozepkoru/idosebb, kimert, tartozkodo. De lehet hogy csak pont ilyeneket fogtam ki.

Amugy ahogy elozo irta, mindegy melyikkel utazol. A-bol B-be elvisznek es ez a lenyeg!

2014. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!