Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba be lehet vinni (...

USA-ba be lehet vinni ( megfázásra, torokbakra) antibiptikumot? Természetesen a feladott poggyászba. Ugye elég alaposan vizsgálják ezt a gyógyszer kérdést.

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

"torokbakra antibiptikumot"


Mi vaaaan??

2014. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy elírtam.. sorry.... tehát antibiotikumot, torokbajra (értem ezalatt,a torokgyulladást például.) Elég szigorúan veszik a gyógyszerkivitelt, ahogy arról olvastam...
2014. jún. 8. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb ha ott helyben veszed meg a gyógyszereket. Hacsak nem létszükséglet hogy a repülőn is nálad legyen, ehhez egy orvosi papír kell.
2014. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ/tanácsot.Gyakran lebetegszem,ezért megelőzés céljából gondoltam.. de jobb a felesleges hercehurcát,és a plusz ellenőrzést elkerülni ezek szerint..
2014. jún. 8. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csodalom, ha gyakran lebetegszel, ha csak ugy magadtol nekiallsz antibiotikumot szedni. Fogalmad nincs rola, hogy hogy mukodik, igaz? Megelozeskent hogy gondoltad?
2014. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szedek mindeig antibiotikumot, arra az esetre gondoltam megelőszésként, hogyha beteg lennék...


Mikor egyszer kint voltam, lebetegedtem, és alig akartak ellátni,(annak ellenére, hogy elég jó utasbiztosításom volt ) ráadásul a gyógyszer horribilis összegbe került. Nem szeretnék ugyanazon végigmenni, mint a legutóbb, hogy 5 rendelőt kellett végigjárni, míg egy nyamvadt bogyót felírtak a torokgyuszimra, és belenéztek a számba. :)


Jobb félni, mint megijedni.. a tapasztalatokból lehet azért tanulni. Inkább legyen, mint ne legyen. Ugye anno nem volt nálam semmilyen gyógyszer.. most okosabb leszek, de nem tudom, mit lehet, mit nem.. nyilván fejfájáscsillapítót lehet, de hogy antibiotikumot lehet-e abban nem vagyok biztos, azért kérdeztem, hátha van, aki tapasztaltabb itt. :)

2014. jún. 8. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Te jo isten, ilyen ember letezik?? Csak ugy van otthon halomra antibiotikum es be akarod szedni amikor eszedbe jut?? Nem tudom most Magyarorszagon hogy megy de itt Kanadaban ha felirnak tudomisen 15 szem antibiotikumot akkor annyit kapsz, beszeded, kesz.


Legyen utasbiztositasod es akkor nem gond ha orvost kell latogatni. Ennyi.

2014. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo, tenyleg eleg gaz a hozzaallasod a dologhoz.

Ugy tunik fogalmad sincs, hogyan mukodnek az antibiotikumot. Azokat nem veletlenul CSAKIS orvosi rendelvenyre adjak ki, mert te NEM tudod magad diagnosztizalni, hogy epp milyen fertozesed van es epp arra a fertozesre milyen antibiotikum a hatasos.


Egyaltalan hogy tudsz te hozzajutni otthon antibiotikumhoz???

Azt csak akkor kapsz, mikor beteg vagy, az orvos felirja, es ahany szemet kapsz, annyit be kell szedned. Ha nem szeded be az osszeset, akkor nem hasznal es elofordul hogy ujra megbetegszel. Te az ilyen be nem szedett bogyokat akarod bekapkodni, ha kicsit kapar a torkod?


Amugy lehet gogyszert hozni az USAba.

Mindket szulom komoly sziv es errendszeri gyogyszereket szed es mikor kijottek latogatni 3 havi adagot hoztak magukkal, ket embernek az nem keves. A kutya nem nezte, hogy mit hoznak es minek. Ha nem tiltott (kabitoszer) es nem kereskedelmi mennyisegben van naluk, akkor barmit be lehet hozni.


De neked NEM!!! Mert te ugy tunik nem tudod mirol van szo! :(

2014. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!