Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ti mit kérnétek Amerikából?

Fényember kérdése:

Ti mit kérnétek Amerikából?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy bátyám megy ki Amerikába nyárra, és mondta hogy gondolkozzak azon hogy mit szeretnék, hogy hozzon nekem ajándékba onnan.Ti mit hozatnátok? Vagy mit kérnétek? Olyan emlékezetesre gondoltam, hogyha ránézek rögtön tudjam hogy "igen, ezt bátyám hozta nekem amerikából még régen". Előre is köszi a válaszokat! :)

15/L



2014. jún. 16. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
zold kartyat
2014. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem. :D

Inkább Atomic Fireballt és hasonló ,,édességeket" minden mennyiségben :D

Egyébként ha megy valami nevezetes helyre 9/11 memorial, Whitehouse, Empire State Building ilyen helyeken biztos van bolt is, onnan bármi jöhetne emlékbe.

2014. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Egyébként hova megy?

Mert ha pl. Las Vegasba, akkor azt kérném hozzon el egy zsetont az ottani kaszinóból (elvileg el lehet hozni, mert úgy van, hogy befizetsz egy összeget és adnak x mennyiségű zsetont, ami a tied).

2014. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha praktikusan gondolkozol ruhákat. Amerikában rendkívül olcsó. Mi is úgy szoktunk menni, hogy a kidobásra értett ruhákba megyünk, és az új ruhákkal jövünk :)
2014. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat..amúgy meg New York-ba megy ;)
2014. jún. 17. 13:02
 6/9 anonim válasza:
vmi jó ruhát, egy amerikai zászlót, amerikai rendszámtáblát(bár ez nem érdekli a lányokat)
2014. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
édesség.
2014. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mini szabadság szobrot, central park shopból valamit..

vagy sok apróságot

2014. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha LA-be megy, akkor feltetlenul kerjel egy kis palackban ottani levegot. Esetleg foldet is. Igy a foldet beteheted a cipodbe es akkor allandoan amerikai foldon jarhacc.
2019. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!