Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jelenleg kint vagyok Amerikába...

Erika0205 kérdése:

Jelenleg kint vagyok Amerikába. Egy egyetemistáknak szóló programmal jöttem ki. Hogyan tudnék itt maradni? Mik a feltételek? Milyen iratok szükségesek? Rengeteg változatot hallottam már de jó volna ha valaki pontosan el tudná mondani.

Figyelt kérdés
J1 típusú vizummal vagyok kint és októberbe kéne haza menjek

2014. aug. 5. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel mielobb a nagykovetseget, es ott erdeklodj a vizum modositasarol.
2014. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fGhw39-84th ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha meg tudod oldani, hogy J1-el maradhass tovább valamilyen már programon. Ha 'örökre' akarsz maradni, akkor be kell adni egy zk applikációt, amit igen nagy valószínűséggel el fognak utasítani, és akkor a dual intent miatt el se nagyon hagyhatod az országot a kérelem elbírálásáig. Én a követségen kívül egy bevándorlási jogászt is felkeresnék, mert ők tudják megmondani, hogy kb. milyen sansszal tudsz zk-t igényelni.
2014. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg a legkozelebbi Immigration Lawyert. A konzultacio ingyenes szokott lenni, a szakember meg tudja mondani milyen lehetosegeid vannak, ha egyaltalan.
2014. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg a legkozelebbi Immigration Lawyert. A konzultacio ingyenes szokott lenni, a szakember meg tudja mondani milyen lehetosegeid vannak, ha egyaltalan. Masgyar kovetsegre kar elmenni, nekik semmi kozuk amerikai vizum rendszerhez,
2014. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegleg ott maradni ugy tudsz ha zoldkartyat kapsz, ideiglenesen ha munkavallaloi vizumot.


Zoldkartya:


[link]


Munkavallaloi vizumok:


[link]


Osszefoglalva: teljesen eselytelen.

2014. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem valami biztató. Egyáltalán van értelme próbálkozni vagy ne pazaroljam fölöslegesen az energiàmat?
2014. aug. 9. 04:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Tessek sokat olvasni, adtam linkeket. Es/vagy keress megfelelo ugyvedet. Igen, draga, de hat ez van.
2014. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!