Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Grand Canyonról kéne valami....

Grand Canyonról kéne valami. Írszzzlégyszii? :$

Figyelt kérdés

Kell vinnem föcire szorgalmit Grand Canyonról.

Kb 3-5 perces előadásra kéne szöveget mondanom.

Írnátok valami izgalmasat róla??

és a végén összerakok valamit belőle :P

Csak mert google-ban olyan szárazan van leírva >/


Ja és ha van valami tipped,hogy miről írhatnék még szorgalmit(amerikából mindenképp),akkor írj..lehetőleg izgalmasat :PP


2010. jan. 12. 16:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Plízzz írj :P
2010. jan. 12. 16:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt te sem gondolod komolyan! A Grand Canyon gyűjtőmunkához segítség?


Googleban szárazon van leírva, akkor tanulj meg (át)fogalmazni!

2010. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 60 oldalas dolgozatot kell írnom a saját munkámból, nem könyvekből és netről. Nem vagy képes összeollózni 3-5 perces kiselőadást? Ne legyetek már ennyire lusták emberek.
2010. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Canyonra keress rá jobban a Google-ban :DAmerika: A polgárháború(négerek) és a felfedezések: nagyon jól lehet összeállítani. Ajánlom nézz utána mert érdekes témák, ezt értékelni kéne egy pár jójeggyel:D
2010. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bakker komolyan mondom, ha rendesen írod le, hogy mit szeretnél még csináltam is volna neked egyet, mert unatkozok, de így csak azt mondom inkább, hogy a google a barátod...
2010. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat,de ez miért nem rendesen van leírva??

am azt az ííírszzzzzlégysziiiit csak azért raktam oda,mert azt írta ki,h az egyik szöveg hosszabb a másiknál,úgyhogy meg kellett hosszabbítanom e felső kérdést :P

2010. jan. 12. 22:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!