Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadai állampolgársággal mit...

Kanadai állampolgársággal mit tudok kezdeni az usában?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy ugyanugy 3 honapos vízumot kapok, de ha visszalépek kanadába, és utána ujra az usába, csak egyszer kétszer nézik el? vagy van módja annak hogy tovább maradhassak?

2014. aug. 29. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer sem nézik el.
2014. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vizum nem kell latogatashoz... meg magyaroknak sem, hat meg nekunk Kanadaiaknak. A kulonbseg az hogy a VWP alatt hat honapig maradhatunk es raadasul lehet hosszabbitast kerni, ahogy [link] itt olvashatod:


If you are from Canada, the length of stay for tourism is up to 6 months. Canadians may file for an extension of stay with the U.S. Citizenship and Immigration Services.


Sokkal egyszerubb a munkavallalas is mert TN vizumot kerhetunk a hataron:


[link]

2014. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Es meg hadd tegyem hozza: en mar rezidenskent is ugy jartam at a hataron ahogy akartam, ide-oda. Volt hogy hazajottem es egy heten belul mentem megint, mindketszer nehany napra csak. Ha alapvetoen lathato hogy turista/uzleti celbol jarsz ide-oda es nem dolgozni akkor senki egy szot nem szol. Meg NEXUS kartyat is siman kaptam rezidenskent is.
2014. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hú nagyon köszönöm a segítséget!
2014. aug. 29. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
dolgozni is jarhatsz at. en sok embert ismerek aki kanadai es itt dolgozik.
2014. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!