Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Bp-ről vagy Bécsből NY-ba...

Bp-ről vagy Bécsből NY-ba tavasszal, mennyiből lehet megúszni az utat oda vissza, mi a legolcsóbb módja, mi a legkényelmesebb, melyik reptérre érdemes érkezni?

Figyelt kérdés

van iroda ami komplex ny-i utat kínál és megéri? repjegy, szállás, jegyek esetleg bérautó? vagy menjek privátba teljesen? engem a ny-i élet érdekel, nem annyira a múzeumok.

jó helyen kellene szállás jó áron, central park környéke, vagy airbnb-n keressek valamit, nem kockázatos az hogy ott vagyok és kiderül nincs szállás?


2014. aug. 30. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
150-190 ezer körül van repjegy. Szállás a leghúzósabb, pláne ha a Central Park mellett akarsz lakni. Arrafele 1400-1500 € egy hét.
2014. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Irodával csak a tudatlanok járnak.

Repülőjegyet, szállást is találsz a neten. 2014-et írunk.


Ha rászánsz 10 percet a keresésre, 150 ezer alatt megoldod az utadat. Ha rászánsz néhány napot, rájössz, 100 alatt is megy.

Ha profivá válsz, néhány tíz dollárból megoldod.

2014. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Néhány tíz dollárból? Áruld el nekem, hogy jut el NY-ba 10-100dollárból?
2014. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha rászánsz néhány napot, rájössz, 100 alatt is megy.

Ha profivá válsz, néhány tíz dollárból megoldod."


Ja, álmodban! Ne vetíts! 150 ezer alatt nem nagyon van jegy manapság, maximum szezonon kívül.

2014. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes válaszokat, a trollt ignoráljátok, thx


ezeket néztem

51e/éj [link]

42e/éj [link]

35e/éj [link]


kérdés hogy mennyire megbízható egy ilyen, nehogy ott derüljön ki hogy sorry kiadtam másnak

2014. aug. 30. 15:21
 6/13 anonim ***** válasza:
mér nem mész couchsurfinggel?
2014. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem az én világom a CS
2014. aug. 30. 16:06
 8/13 anonim ***** válasza:

A 35/éj-t néztem csak meg és nagyon jó értékelést kapott,sok embertől. Ha foglalsz akkor nem adják ki másnak.

De tényleg couchsurfinggel lenen a legjobb a számodra. Téged az ottani élet érdekel és ki tudná ezt megmutatni? Hát egy ottani lakos.

Időtartamtól függően, elkezded megbeszélni. Először az érkezés utáni embert választod ki, megbeszélitek a dolgokat, hogy mennyit maradhatnál stb... Aztán miután tudod mikor kell tovább álnod keresel egy embert arra az időpontra is. Így tovább a visszaútig.

Lesz önálló programod és a hosstokal is.

Eddig egyszer használtam 2hétig párizsban, 6embernél szálltam meg. Mind6-al együtt vacsoráztam és mindenki a saját részét fizette. A szállásért cserébe elmentem a boltba vásárolni és főztem 1-1 ebédet/vacsorát. Volt akivel múzeumokat néztünk. Volt akivel a nevezetességeket és olyan is akivel szórakozóhelyre mentünk. A 2hét alatt a város azon arcát is láttam amit a túristák nem, mert volt idegenvezetésem.


Érdemes azokat keresni akikre sok jó visszajelzés érkezett és az érdeklődési köre is hasonló.

2014. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi, megfontolom


van olyan oldal ahol úgy tudok keresni repjáratot hogy megadom a célállomást (nyc) és mutatja pl. hogy europából mikor honnan mennyiért van járat?

2014. aug. 30. 17:06
 10/13 A kérdező kommentje:

skyscanner jövő április-májusra 145e a legolcsóbb 1 átszállással

közvetlen bécsből 219e


számítani lehet rá hogy ez lesz kevesebb is? vagy ne pö..öljek és vegyem meg mert csak több lesz?

2014. aug. 30. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!