Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába hogyan kaphatok...

Kanadába hogyan kaphatok állampolgárságot, milyen feltételeknek kell megfelelni?

Figyelt kérdés
Kanadába hogyan kaphatok állampolgárságot, milyen feltételeknek kell megfelelni?

2014. szept. 21. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Minden információt megkapsz itt, a hivatalos oldalon!


[link]

2014. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
írj privit ha érdekel, én kanadai állampolgár lettem/ vagyok! :) szívesen segítek ha tudok.
2014. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kanadába sehogy. Kanadában az állampolgárság igazán egyszerű, X évből Y-t Kanadában kell lenni, 4-3 volt, most változik 6-4-re.


Amit igazából kérdezni akarsz hogy lehet bevándorolni ide, na az egy nehezebb ügy, ahogy az első írta a CIC oldalán mindent megtalálsz. Amit ilyen oldalakon, fórumokon mindenféle ember (mint én) a kanadai bevándorlásról ír az mind elavult, csak a CIC oldala az irányadó.

2014. okt. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezzel találkoztam, jelenleg 3 évet kell ott élni és megfelelni 1-2 tudásbeli és kulturális követelménynek,

azt azonban nem találtam, milyen feltételekkel és milyen vízummal lehetne 3 évet kint tartózkodni.

2014. okt. 2. 18:14
 5/13 anonim ***** válasza:
2014. okt. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ez elég komplex, első átfutásra sajnos nem láttam olyan pontot ami számunkra lehetőséget adna hosszabb időt kint tölteni, de azért még átolvassuk alaposabban is.

:)

2014. okt. 4. 21:15
 7/13 anonim ***** válasza:

> Ez elég komplex, első átfutásra sajnos nem láttam olyan pontot ami számunkra lehetőséget adna hosszabb időt kint tölteni,


Nyert. Üdvözlünk a valóságban: az EU-n kívülre kivándorolni megfelelő képzettség, tapasztalat kell. Tessék az EU-n belül körülnézni.

2014. okt. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nos, épp az ilyen hozzáállás miatt tartanak ott a Magyarok ahol... :)

Tipikus Magyar hozzáállás, hogy

"ha az én lovam megdöglött, dögöljön meg a szomszédé is...

Ha nekem nem sikerült az életben valami, másnak se sikerüljön avagy nehogy már másnak jobb legyen...ez annyira Magyar mentalitás...ez annyira szörnyű...


Ha az embernek van egy célja, ne tegyen le róla, ne nyugodjon bele hanem küzdjön azért minden erejével!


Maradjon Magyarországon aki lát benne jövőt,

maradjon az EU területén aki lát benne fantáziát. :)

És menjen akit a szíve másfelé húzza,

senki vágyai elérésében meg ne akadályozza!


Nekem más célom van,

és el fogom azt érni,

mert el szoktam érni amit eltervezek!


>>>A továbbiakban mellőzzük az efféle OFFTOPIC kommenteket, mindenki tartsa meg a maga véleményét, legalább is ha az a kérdésre nem válasz!<<<

2014. okt. 5. 20:07
 9/13 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, soha ne azzal foglalkozz ki mit mond mert rajtunk röhögtek mikor megmondtuk hogy minket az USA már vár! mert az lehetetlen úgysem sikerül meg ilyesmik, 3 évünkbe telt kijutni ma már több éve kint élünk és dolgozunk rajta hogy állampolgárok lehessünk

sokan mondták hogy ez lehetetlen mi pedig teljesítettük a lehetetlent de csak azért mert nem hallgattunk senkire ha másokon múlna soha nem jutottunk volna ki

2014. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

> Ha nekem nem sikerült az életben valami, másnak se sikerüljön avagy nehogy már másnak jobb legyen


Te, én írtam a 3.-as és 7.-es válaszokat, és én Vancovuerben élek. Nem tudom honnan szűrted le hogy nekem nem sikerült valami vagy azt kívánom neked ne sikerüljön. Mindössze leszögeztem hogy nem fog. A tények sajnos makacs dolgok és jelentősen szigorítottak a témán mióta én kijöttem.

2014. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!