Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék kiutazni amerikába...

Szeretnék kiutazni amerikába de hogy adagoljam be a családomnak hogy elmegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek és nem akarnának elengedni hogy mondjam meg nekik?Úgy érzen a szívem mindenképp az USA felé húz.És ezzel nem tudok és nem is akarok mit csinálni.Légyszi segítetek!

2014. szept. 28. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha felnőtt vagy, akkor add be a vízumkérelmet, és egyszerűen mondd el, hogy szeretnéd kipróbálni magad.

De van ott bármi is, ahova mennél, vagy csak úgy elindulsz az ismeretlenbe?

2014. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamiért mindig is ragszkodtam ahhoz hogy az USA ban éljek és a jó munkalehetőségek.
2014. szept. 28. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem vagyok elájulva az USA-tól, de neked ettől még tetszhet.
2014. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem minden álmom volt eddig és most is hogy kint éljek csak ez volt probléma hogy hogy mondjam meg nekik hogy nekem nem fekszik itt Magyarországon.És még annyi hogy tényleg olyan nehéz kijutni legálisan mint ahogy mondják?
2014. szept. 28. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehéz bizony.
2014. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Úristen, már megint egy ilyen. Ember, mit tudsz az USÁ-ról amit nem a filmekből és a TV-ből tudsz? Voltál ott látogatóban mondjuk egy hónapig, próbáltál élni?


Másrészt miből gondolod hogy kapsz akár ideiglenes akár végleges letelepedéshez vízumot? Nem fogsz.

2014. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 fGhw39-84th ***** válasza:
Ne haragudj, de ezen nincs mit beadagolni... :D
2014. szept. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os tudod nincs mindenki annyira begyöpösödve mint van akinek vannak ambícióji
2014. szept. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!