Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Esélyesebb vagyok fehérbőrűkén...

Esélyesebb vagyok fehérbőrűként (Euripid kaszt) zöldkártyát kapnom, mint pl. kínai vagy spanyolként?

Figyelt kérdés

Tavaly voltam kint LA-ban két hónapot. Talán együttvéve ott több a spanyol ajkú és kinai/japán, mint a fehér (europid) ember.


Ha bevándorlásról van szó akkor nagyobb az esélyem fehérbőrűként megkapnom? Mégis csak az amerikai vonal az a fehérbőrű.


Várom válaszaitokat!


Esetleg ismer valaki építészmérnököt az USA-ban


2014. okt. 5. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogyan sem fogsz zoldkartyat kapni, maximum hazassaggal. Teljesen mindegy hogy feher, fekete vagy latin, esetleg azsiai vagy.
2014. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megint jön a negatív hozzáállás... Építészmérnökként mért ne lenne esélye? Mondjuk előbb európában kéne elhelyezkedned olyan céghez melynek van amerikai irodája és idővel oda átkérni magad.
2014. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez itt epp forditva van.A fehereknek a legnehezebb.
2014. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Feherkent csak akkor adnak zoldkartya, ha epitesz vagy es a nagyapad legalabb 49 evet elt itt....


Uristen, nem unod meg?

2014. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, mit ne unjak még? :D nem értelek :D


Köszi a válaszokat :))

2014. okt. 6. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem te raktad fel a tucat kerdest "usaba akarok menni epitesz vagyok"?


Mert ha nem, akkor bocsanat, osszekevertelek vkivel ;)

2014. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!