Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen útlevélre van szükségem...

Milyen útlevélre van szükségem, ha New Yorkba szeretnék utazni? A bordó jó? 2014-ig érvényes.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, miért mit gondoltál milyen van még? Zöld? Sárga?
2010. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kedves első, tavaly még nekem is kék útlevelem volt csak most lett új és az már bordó.

Igen Amerikába , az új bordó útlevél kell.

2010. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Jó, de ez egy olyan hülye kérdés, mert nem kéne feltennie, ha csak 5 percet elgondolkozna, hiszen logikus, hogy mivel a bordó az új, az biztos jó, hiszen minek vezetnének be vízummentességet a kék útlevéllel rendelkezőknek, ami pár éven belül teljesen eltűnik?
2010. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon okos vagy első!!!

Én gondoltam az ujjlenyomatosra például.

Parasztul miért kell válaszolni?

Inkább maradnál kussba!!!!!!!!!!

2010. jan. 26. 18:19
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Te meg inkább gondolkodtál volna.
2010. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bordó útlevél jó, nem kell a legújabb újlenyomatosat igényelned. Annyi fontos még, ha megvan a repjegyed, akkor az interneten regisztrálnod kell magad, vagyis vízumot kell igényelned. Ez az ESTA, interneten van infó róla bőven (pl. itt: [link] Fontos, hogy a beutazás ezen formáját csak akkor válaszd, ha 90 napnál rövidebb ideig szeretnél az USA-ban tartózkodni. Hosszabb időre a rendes vízum (követségen igényelhető)szükséges. Egyébként a netes vízum a kitöltést követően meg is van, nem vesz hosszú időt igénybe.
2010. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már bocs hogy belebeszélek de szerintem az új útlevél kell az ujjlenyomatos.Egyébként vízumot kell kérni.Ha az ujjlenyomatos van csak a beutazási kérelem kell.
2010. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsónak. nem kell ujjlenyomatos útlevél , csak az újfajta bordó, amiben chip van. ezt az amerikai nagykövetség oldalán találtam : "Az utazónak elektronikus chipet tartalmazó érvényes magyar útlevele van. Ennek az e-útlevélnek bordó a borítója, ellentétben a régebbi nem-elektronikus kék borítójú útlevéllel" + az Esta kell még.
2010. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell az ujjlenyomatos, ezt biztosra tudom, mert jöttek hozzám rokonok nemrég látogatóba ESTA-n, bordó útlevéllel, ami nem ujjlenyomatos és semmi gond nem volt vele. Ha 2014-ig érvényes a bordó útleveled, nem kell újat igényelned csak az ujjlenyomat miatt.
2010. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen,köszi mindenkinek,megvan a kiutazási engedélyem,a repjegyem,a bordó útlevél.

Köszi mindenkinek!!!!!!!!!!!

2010. jan. 29. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!