Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha elvégeznék egy Ausbildungot...

Frank1997ize kérdése:

Ha elvégeznék egy Ausbildungot Németországban résztvehetek a zöldkártya lottón? (többi lent)

Figyelt kérdés
Németországban élek 17 éves vagyok ha elvégeznék egy Ausbildungot(elvégzése után lennék 21 éves) ha lenne 3.000.000FT-nak megfelelő amerikai dollárom(vagy több) akkor jelentkezhetek zöldkártya lottóra?Olvastam hogy otthon magyarországon kicsit máshogy működik a jelentkezés más feltételek vannak pl 8 általános + 4 középikola vagy gimnázium + 2 év munkatapasztalat + 2.000.000FT bankkártyán.

2014. dec. 10. 04:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanugy magyar allampolgar maradsz, igy a magyar allampolgarokra vonatkozo feltetelek ervenyesek rad, akarhogy vagy a vilagban.
2014. dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyar állampolgársággal rendelkezőkre ugyanazok vonatkoznak, függetlenül hol és mit tanul. Adottak a szabályok, értelmezhetőek, ha megfelelsz jelentkezhetsz, ha nem, akkor nem. Nem értem mi a probléma, világosan le van írva minden évben, mikor jelentkezni kell, hogy mik is a feltételek. Nos, ha valaki egy, magyarul is elérhető szöveget nem tud értelmezni, annak semmi keresnivalója nincs egyetlen külföldi országban sem.
2014. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, h vannak olyan emberek akik ahelyett, h buzdítanának, h igenis próbáld meg és lehet szerencsével jársz okítanak, úgyhogy mellette még nem az igazat írják.

Nem az számít, h milyen állampolgár vagy, hanem hogy hol születtél melyik országban. Pl. Attól, h magyar állampolgár vagy születhettél Mexikóban és akkor már sajnos nem is jelentkezhetnél.

Szóval a lényegre visszatérve. Ha Németországban végzel Ausbildungot hidd el nekem, h visszafogod sírni azt a rendszert ami ott van, ha egyszer kijutsz Amerikába. (Velem pont ugyanígy történt: Hamburgban végeztem Speditionskauffraut és most New Yorkban élek, hidd el nincs olyan nap mikor ne gondolnék arra, h visszamegyek)

De amit biztosan állíthatok neked, h próbáld meg, mert attól cak erősebb leszel az életben. Itt a Németországban végzett embereket nagyon keresik, így a helyedben egy olyan céget próbálnék keresni akinek van Amerikában leányvállalata és rajtuk keresztül munkavàllalási vízummal ki tudnál jönni, vagy először csak 3hónapra praktikumra, h lásd mit jelent itt élni. Az életedet pedig ne pedig holmiféle lottó döntse el, hanem az önéletrajzod! Ez az én tippem neked és ha bármilyen kérdésed van még hozzàm, csak nyugodtan privátban. Legyen szép napod!

2014. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!