Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba mennyi az oda-vissza...

USA-ba mennyi az oda-vissza repülőjegy?

Figyelt kérdés
Hogyan van ez? megnéztem a repülőjegy árakat és tudom hogy dátumtól és légitársaságtól függő a jegy ára de az oda vissza jegy az általában kettőszáz valahány ezer forint, a csak oda is kettőszáz valahány ezer de drágább pl ha az oda vissza 230 akkor az 280 de az csak oda. az oda vissza jegynél a 230 ban benne van a visszaút is vagy az akkor kétszer 230 ezer forint?

2014. dec. 23. 22:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

"dátumtól és légitársaságtól függő" - meg is válaszoltad


Ha oda-vissza-jegy 230 000 Ft, akkor benne van a visszaút is, hiszen oda-VISSZA-jegy.


Amúgy meg ha legközelebb használsz írásjeleket, akkor érthetőbb lesz a kérdésed.

2014. dec. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszát még annyival egészíteném ki, hogy USA óriási, azt az "apróságot" pedig elfelejtetted leírni, hogy melyik városról lenne szó...
2014. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Los Angeles ről van szó, bocsánat csak siettem az egész kérdéssel hogy mára azért legyen néhány válasz. Na tehát csak azt nem értem hogy igen, megválaszoltam hogy attól függ mikor utazom és melyik légitársasággal de mondjuk PÉLDÁNAK május 4.-ét. Na én május 4.-én mennék és megnéztem a jegyeket úgy hogy oda vissza és úgy is hogy csak oda (és külön venném a vissza jegyet) az oda vissza jegy 230 ezer (ez is csak egy példa) tehát abból megvan az oda és vissza utam. Viszont az a jegy ami csak oda szól az több tíz ezerrel drágább, tehát ha az 280 ezer akkor úgy csak az odaút komolyan drágább mint a másik jegy amiben a visszaút is benne van? Hol van itt a logika?
2014. dec. 24. 13:07
 4/13 anonim válasza:
Ha ugyanannál a légitársaságnál nézted, akkor valószínűleg valamit félreértettél.
2014. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen akkor lehet pedig megnéztem a Lufthansa-nal Air France-nál AA-nál és mindegyiknél úgy láttam de nembaj a lényeg hogy akkor az oda vissza az nem a kétszerese annak ami ki van írva tehát köszönöm mindenkinek :)
2014. dec. 24. 18:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertetted felre, ez direkt van igy kitalalva. A nemzetkozi (tengerentuli) jegyeket nem eri meg csak oda, es kulon csak vissza venni, mert sokszor tobbe kerul a ket jegy, mintha vennel egy darab retur jegyet.


En az USAban elek es az elmult 10 evben minden lehetseges jatekot kiprobaltam hogyan tudnam meguszni a draga repulojegyet, es sajnos azt kell hogy mondjam, hogy a repjegykeresok altal talalt legolcsobb jegynel nincs olcsobb. Tehat nincs olyan, hogy csak oda veszed meg, egy masik weboldalon pedig megveszed a visszat, stb.


Ugy sem jo, hogy kulon veszel pl. egy LA Munchen jegyet majd egy "fapados" jegyet Munchen BUD, mert a fapadoson a borondnek dija van, USAbol (USAba) pedig nem indulsz kezitaskaval, illetve ha barmi okbol lekesed a csatlakozast, veheted meg az uj jegyet, ellenben, ha kozvetlenul LA BUD jegyet veszel, mindegy, hogy hanyszor es hol szallsz at, a legitarsasag gondoskodik hogy elerd a celod meg akkor is ha hotelt meg uj jegyet kell fizetniuk neked.


1-2 tipp ami segithet, neha unnepek alatt olcsobb utazni mint maskor, pl. karacsonykor mindenki otthon ul, ki lehet fogni irto jo arakat (vagy szilveszterkor). Keddi es csutortoki napon szinten olcsobb mint pl. pentek vagy vasarnap. A 2 atszallasos is altalaban olcsobb mint az egy atszallasos, en viszont kenyelmes vagyok es inkabb extrat fizetek csak ne kelljen annyit idozni a kulonbozo reptereken.

Ha a csatlakozas kozott van 5+ ora varakozas az szinten olcsobb, de ha egyedul utazol eret vagsz magadon az unalomtol.


En ezeket hasznalom: expedia, cheapoair, onetravel (mindharomnal vettem mar jegyet magamnak, rokonoknak, baratoknak)


Ui: USAba nem indulunk el egyiranyu jeggyel, mert ha a bevandorlasi megkerdezi mikor mesz vissza es azt mondod meg nincs meg a vissza jegyed, lehet hogy be sem enged.

2014. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszi így már mindent értek :) és köszi a tippeket, aranyos vagy de mindenképpen szeptemberben tudok csak menni tehát ez az ünnepes dolog nekem nem jön össze, és igen én is próbálok olyat keresni ahol csak másfél,2 óra a várakozás mert egyedül megyek és lehet felakasztanám magam ha 5 órát kéne várnom, és igen mindenképpen oda vissza jegyet veszek mert csak 1 hónapra megyek látogatóba :)
2014. dec. 24. 22:27
 8/13 anonim válasza:

"A nemzetkozi (tengerentuli) jegyeket nem eri meg csak oda, es kulon csak vissza venni, mert sokszor tobbe kerul a ket jegy, mintha vennel egy darab retur jegyet."


igen, ez érthető, egy retur-jegy olcsóbb, mintha külön venné, tiszta sor... ha viszont jól értettem, akkor a kérdező látott egy sima oda-jegyet 280 ezerért, és egy oda-visszát 230 ezerért, ami (azonos utazási körülmények mellett) irreális, hiszen akkor minden odautazó oda-vissza-jegyet venne (230 ezerért), max nem jönne vele haza (és nem fizetne ki 280 ezret az odaútért

2014. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Éppen ez az... énsem értem a logikát pedig több ilyet láttam
2014. dec. 25. 02:12
 10/13 anonim ***** válasza:
150-180ezer között van odavissza.
2014. dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!