Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Air France és British Airways...

Air France és British Airways vélemények?

Figyelt kérdés
Hosszabb útra kéne mennem valamelyik légitársasággal, melyik a jobb, és miért?

2014. dec. 28. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, nagy különbségek nincsenek.
2014. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Ezt is tízmilliószor megválaszoltuk már: turistaosztályon, egyszeri utazónak tökmindegy milyen légitársaságal megy. Más kérdés ha státuszt akarsz összeszedni vagy hosszú útra business osztályon mész mert akkor számít hogy rendes ággyá alakítható ülés van vagy nincs.
2014. dec. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

En mindkettővel utaztam, mindketto tetszett.

Airfrance-al csak rövidtávon utaztam,de elégedett voltam veluk.

British-el Londonból szingapurig utaztam, odafele kicsit tömött volt, valahogy nem volt az igazi, az étel sem jitt be, erdekes modon visszafele viszont szaz százalékosan elégedett voltam mindennel.

Mindket legitarsasagnal figyelmesek legiutaskiserok, csomagokkal se volt problema.

Airfrance-nel talan a kesesektol felnek egy picit, a párizsi repteren mindig sztrájkolnak vagy tortenik valami, viszont a londonin meg az időjárás szol közbe allandoan.

:D

Na mindegy, a lenyeg nekem mimdketto bejott. :D

2014. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, egyszeri utazó vagyok, okés csak tizen akárhány órás lesz az a repülőút és hallottam már hogy az air france gépein nagyon hideg van meg nem foglalkoznak az emberrel és azért nem szeretnék vastag kabátban végigülni 13 órát és hasonlók... csak azért kérdezem, ha a szomszéd országba mennék az se érdekelne ha a gépbe kapaszkodva kéne mennem csak így kicsit gáz lenne. De azért köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 30. 00:08
 5/15 A kérdező kommentje:
És egyébként a Lufthansánál nincsenek ilyenek gyakran hogy késik időjárás miatt vagy tüntetés vagy ilyesmi miatt? Mert igazából az is jó lenne.
2014. dec. 30. 00:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Hat van egy rossz hírem, az ilyen hosszu utakon szinte minden gepen nyomatják a légkondit.. Ez nem légitársaság függő. :( ha nem is kabátot de egy jo nagy vastag pulcsit vigyél magaddal..
2014. dec. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát de ott fent amúgy is mínusz van nem? akkor minek kell légkondi? De akkor végülis mindegy melyikkel megyek igaz?
2014. dec. 30. 12:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Biztos meg van ra az okuk, hogy miert kell légkondi, en sajnos nem tudom.

Igen, szerintem ezek közül mindegy melyik társasággal utazol, biztos jo lesz :)

2014. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm :)
2014. dec. 30. 22:04
 10/15 anonim ***** válasza:

BA altalaban a legjobb es majdnem tokeletes a biztonsagi statisztikaja.

Tokeletes legitarsasag nincs,a lenyeg hogy a levegoben maradjon amig oda nem er.

2014. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!