Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerülnek elutazni az...

Mennyibe kerülnek elutazni az Egyesült Államokba megtekinteni Elvis sírját?

Figyelt kérdés
Kell valamilyen vízum?

2015. márc. 1. 16:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Neked ez csak eltapsolt pénz. Nekem élmény.
2015. márc. 2. 15:03
 12/17 anonim ***** válasza:
25%

Tudod, nekem azért "eltapsolt pénz", mert kevesebből utaztam be egész Floridát N.Y. -tól Orlandón át Miami-ig.

Plusz az attrakciók: Daytona, Universal, See World, Gatorland, Key-West, Hemingway háza, stb... stb...

...és még benn volt egy hajókirándulás a Bahamákra is.


Amúgy a te dolgod.

2015. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hihető. Max egy másik világban, másik korban.
2015. márc. 3. 14:53
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Elvis rajongo,


Ne torodj azzal masok mit gondolnak rolad, az emberek mindent jobban tudnak, ugye. Azt tedd ami jolesik, ha erdekel Elvis, ne sajnalj penzt, ha megvan, menj Memphisbe, nezd vegig a Gracelandet, mert nagyon nagy elmeny. Fizesd ki a teljes turat, akkor megnezheted Elvis autoit es repulogepeit is. Jo utat.

2015. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kerdezo,


Meg az is jutott eszembe, ha tenyleg ki tudsz menni Memphisbe, erdemes lenne atmenni Nashville-be is, az kb 2 oras ut. Ott van Country Music Hall of Fame, ahol sok Elvis emlek van.

2015. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Immáron Nashville is szerepel a listámon.
2015. márc. 3. 19:25
 17/17 anonim ***** válasza:
Én írtam meg neked a memphisi repülőjegyet és bizony ne halgass azokra akik huhognak, ahogy mondani szokás, a halotti lepelnek nincsen zsebe. A Te pénzed, arra költöd, amire jónak látod. Én Vancouverben élek és mentem már Los Angelesbe de Baltimore-ba is csak azért hogy egy-egy musicalt megnézzek. Londonban szerencsém volt, ott amúgyis dolgom volt amikor Alfie Boe volt Valjean a Les Miserables-ben -- különben simán elrepültem volna csak ezért Londonba. Szerencsés utat, jó szórakozást.
2015. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!