Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan, milyen vizummal...

Hogyan, milyen vizummal maradhatna anyukám legálisan egy évig USA-ban?

Figyelt kérdés
Férjem is, én is amerikai állampolgárok vagyunk, New Yorkban élünk. Augusztusben fog megszületni a kisbabánk. Főnököm megengedte, hogy két hétig a szülés után otthon maradjak vele fizetés nélkülin. Bölcsödébe egy éves kor után veszik fel, addig anyukám tudna rá vigyázni. Milyen vizum kellene neki, amivel 3 hónapnál tovább, egy évig maradhatna nálunk?
2010. febr. 17. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te itt, a gyk. akarod megtudni?:))) Talan New Y-ban kellene megkerdezned HIVATALOSAN!

Amugy pedig menjen ki hozzatok mint babysitter, es akkor kap 1 ev vizumot.

2010. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
biztos van rá megoldás!tényleg a kinti hivatalt kéne felhívni,esetleg a kinti magyar nagykövetséget, ők tuti tudnak segíteni.
2010. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az anyukád zöldkártyára jogosult, mivel te amerikai állampolgár vagy. Tehát a USCIS-nél benyújtasz érte egy petitiont, és miután megkapja a zöldkártyát, addig marad, amíg csak akar. Én is az USA-ban élek. Hogy hogy 1 éves kora után veszik csak be a gyereket? A legtöbb ember, akit ismerek már 6 hét után visszament dolgozni úgy, hogy nem családtag ügyel a gyerekeikre. Én itthon vagyok a 16 hónaposommal még. Nincs hozzá közöm, de ezt majd te is meglátod, mikor anya leszel: egy újszülöttet - ha megteheted ezt anyagilag - te nevelj, ne más. Ha pedig nincs más megoldás, akkor tedd azt, amit mások: babysitter. De ahogy írtam már, anyukád zöldkártyára jogosult, szóval ne aggódj, csak kezdeményezd a bevándorlását. Neked kell kezdeményezned mindezt.
2010. febr. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!