Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet Kanadába kiköltöz...

Hogyan lehet Kanadába kiköltözni és letelepedni?

Figyelt kérdés
Angolul folyékonyan beszélek, jelenleg még egyetemre járok(tehát érdeklődésem csak kíváncsiságból fakad, de régi vágyam és életvélom,hogy kiköltözhessek), Franciául pedig most kezdtem el tanulni egy éve. Néztem a hivatalos honlapot a bevándorlásról, de bevallom nem nagyon értem(főleg azért mert minden össze vissza van).... Hogyan lehet kiköltözni,hogyan megy a munkavállakási folyamat? Ha valaki leírná akkor előre is nagyon szépen megköszönném. Szeretném tudni,hogy lépésről lépésre hogyan is van ez. Illetve nem tudom jól olvastam e,de csak fizikai munkát lehet vállalni vagy rosszul olvastam? 21/F
2015. ápr. 17. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Összevissza van??? Na ne hülyéskedj, a CIC honlapja egyszerű mint a faék. Kérdezz valami konkrétumot inkább, megpróbálok válaszolni, bár az idén bevezetett Express Entry-vel még nincs személyes tapasztalatom. Üdv Vancouverből.
2015. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves 20:00-ás válaszoló! Előre is köszönöm a segítséget! :)

Kérdésem az lenne,hogy hogyan lehet munkát(mondjuk irodai-t) vállalni ,hogyan is megy ez a rendszer. Ha Magyarországon valaki elhatározza,hogy ki szeretne menni, akkor ezt hogyan tudja megvalósítani. Önnek például hogyan sikerült, mit kell érte tenni(gyerekkori álmom Kanadába kijutni,a gimnáziumban érettségiztem is egy tárgyból mely az USA és Nagy Britannia mellett Kanada kultúrájával,országismeretével,történelmével,Politikájával stb is foglalkozott ).


Válaszát előre is köszönöm!

2015. ápr. 18. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:

> Kérdésem az lenne,hogy hogyan lehet munkát(mondjuk irodai-t) vállalni


Sehogy, arra van itt is elég munkanélküli. Úgy lehet kijutni ha valakinek olyan szakmája (és tapasztalata) van amire itt szükség van.

2015. ápr. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ezek milyen szakmák?
2015. ápr. 18. 11:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem,hogy csak fizikai munkával lehet kimenni? Ha ez szűkséges akkor az egyetem urán kitanulnék még egy szakmát.
2015. ápr. 18. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
cserediák program esetleg?
2015. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kérdésfeltevéseid stílusából és tartalmából ítélve bőven ráérsz még ezen gondolkodni 4 év múlva is. Addig szerintem ne is amortizáld magad ezzel, túl korai még neked.
2015. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!