Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha New Yorkba megyek hol...

Ha New Yorkba megyek hol tudok olcsón bevásárolni elektronikai eszközöket?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok hogy beats fejhallgató,laptop, vagy esetleg ruhákat is. Lehetőleg valahol az Empire State Building közelében vagy a Rockefeller center vagy a Times Square közelében

2015. máj. 2. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Rockefeller Centert nem ajanlom, draga kornyek, viszont Times Square es Empire State kornyeken nagyon sok erdekes uzlet van, ahol neha meg alkudozni is lehet. Nem tudom milyen ruhak erdekelnek, de Times Squaretol indulnak buszok outletek fele, ahol markas dolgokat lehet vasarolni sokkal olcsobban mint uzletekben. Meg ott van Century 21 is, volt World Trade Center szomszedsagaban, ott mindig rengeteg turista vasarol, foleg ruhakat.
2015. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,és elektronikai cikkeket?olyanra gondolok kb mint Magyarországon a media markt
2015. máj. 3. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Circuit City


[link]

2015. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha kb másfél napot vagyok New Yorkban és még meg akarom nézni az Empire State B.et a Rockefeller-t,a Times S.,meg még egykét nevezetességet akkor gondolom nem fér bele hogy kimenjek egy outletbe nem?vagy nem tudom mennyi mindent lehet Ennyi idő alatt megnezni
2015. máj. 3. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Erdemes megemliteni hogy itt 110 - Europaban meg 220 V van.
2015. máj. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utsó, sztem pont ezért akar ottani elektronikai cikket venni. Ja és mégse pont ezért, mert ha önmagában a feszkó lenne csak a különbség, akkor csak simán áttranszformálni kéne és máris műxene az itthoni cuccod - ami miatt mégse ilyen egyszerű, az az h itthon 50 Hz ott meg 60 Hz a hálózat frekvenciája
2017. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!