Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Canadába kell vízum, vagy...

Canadába kell vízum, vagy bármi ilyemi az útlevelen kívül?

Figyelt kérdés
És ha valaki letelepedési papírokat szeretne az mennyi idő amíg megkapják, hol kapják meg az itthoni lakhelyén vagy külföldön, és ameddig nem kapja meg lehet kinnt? Vagy megvan határozva az idő hogy meddig lehet kinn?fontos lenne!!
2010. febr. 23. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes ezt már ide is leírtuk nemegyszer. Turistaként vízum nélkül kimehetsz [link] három hónapot kint lehetsz. Kivándorolni -- ha közeli rokon nincs vagy nem vagy (valódi) vállalkozó -- skilled worker-ként tudsz amit úgysem kapsz meg www.cic.gc.ca oldalon lehet nézni, hogy miért nem (csak hiányszakmákban tapasztaltaknak adnak).
2010. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, sokat segítettél!!:) Egyébként mikor kiírtam ide a kérdést nem találtam ilyet!:S
2010. febr. 24. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Cafolnam az elso valaszolot.6 honapot lehet kint lenni mint turista vizum nelkul.

egy Kanadaba elo magyar

2010. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Opsz, tényleg elnéztem melyik táblázat vonatkozik -- azt nézzétek amit linkeltem nem amit én írok :)
2010. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:)

Nem bantani akartalak,tenyleg:)

Remelem, nem haragszol?!

Te legalabb vetted a faratsagot es valaszoltal meg linkeltel is.

az elotted valaszolo voltam

:)

2010. márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!