Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Elegendő B1 szintű angol...

Elegendő B1 szintű angol nyelvtudás ahhoz, hogy utazhassak jövőre Amerikába a Camp Leaders-en keresztül?

Figyelt kérdés

Részt vett már valaki a programban, ha igen milyen szintű nyelvtudás szükséges?

Minden jó tanácsot elfogadok!


A válaszokat előre is nagyon köszi! :)


2015. júl. 10. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

B2 jobb lenne, de ettől függetlenül kimehetsz, csak az első 2-3 hónap kicsit nehezebb lesz, de utána majd belejössz.

Szerintem a program nem is nagyon nézi hogy mennyire tudsz angolul.

2015. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg..counselornak nem eleg, de support staff-ra van esely..de ha jol tudom novemberben kezdodnek az interjuk, javaslom addig tanulj, gyakorolj ;-)
2015. júl. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"hogy utazhassak jövőre..."

Szerinted 1 év alatt nem lehet továbbfejleszteni a tudásodat B2-re? Hülyeség a kérdés...attól, hogy most csak alapszinten beszélsz angolul, ez addig még bőven változhat.

Amúgy én most vagyok kint, és azt tudom mondani, tanulj angolul otthon, amíg lehet, mert ha nem lesz egy bizonyos szintű tudásod, amikor kijössz, nagyon össze fogsz zavarodni.

Jó tanulást! :)

2015. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!