Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Elképzelhető a közeljövőben...

Elképzelhető a közeljövőben egy Budapest - New York közvetlen repülőjárat?

Figyelt kérdés
2012 óta,a Malév csődje óta az American Airlines nem közlekedtet Budapestre járatokat. Van esély rá, hogy más légitársaság közlekedtessen Budapest és New Yorkközött járatot a közeljövőben?

2015. szept. 26. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
nem
2015. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá sok esély a közeljövőben. Már csak a legutóbbi reptéri biztonsági malőr miatt is, de amúgy sem érné meg.
2015. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

a fapadosozás teljesen kinyírta a magyar repülési kultúrát


emiatt tengerentúlra csak egyéb európai repterekről juthatsz el

2015. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

én el tudom képzelni. De nekem nagyon élénk fantáziám van.

Az üzleti döntéshozók meg azt mondják, hölgyeim és uraim tessenek minden nap legalább kétszázan jegyet venni, akkor meggondoljuk.

Amíg ez be nem következik, nem lesz ilyen.

2015. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

> a fapadosozás teljesen kinyírta a magyar repülési kultúrát


hogy mit? Ez jó vicc volt.


A probléma a transzatlanti járattal, hogy csak olyan helyről megy ahová egy légitársaság, sőt egy egész szövetség (Star Alliance/Skyteam/Oneworld) ráhordó járatokat szervez. Máshogy az ilyesmi nem megy. Bukarestből sincs.

2015. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is elkepzelheto mar Torntobol is van egyenes jarat
2015. szept. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, furcsa, hogy Montrèalba (Air Transat) és Torontoba (Air Canada) is van közvetlen járat. Arra talán nagyobb igény van, mint a New York-i járatra???
2015. szept. 27. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Èn akkor jártam amerikába amikor még volt malév, és akkor azt azok használták akik nem beszéltek jól angolules féltek az átszállástól. A jegy ára kicsivel mindig drágább volt mint pl lufthansa vagy BA.
2015. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert alig lenne utas......
2015. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ezt mi a péknek emelted ki? Szeretnéd hogy a Hivatásos Jövendőmondók szövetsége is hozzászólna egy sokkal biztosabb nem-mel? Vagy mit szeretnél hallani?
2015. dec. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!