Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Floridába mennyire nehezen...

Floridába mennyire nehezen kaphatok vízumot?

Figyelt kérdés
Miami vagy Orlando a celom, angol nyelvvizsgám és ápoló diplomám van. 2 évet dolgoztam eddig itthon. Nincs hitelem... satobbi(?).

2015. okt. 18. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kapni.
2015. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam hogy ápolókat Quebec-ben keresnek, itt nézelődj [link] [link]
2015. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

munkavizumot?

na, akkor megy az angol, tessek, okosodjal innen:

[link]

2015. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barkinek aki USAba szeretne letelepedni, ezt a konyvet ajanlom :


U.S. Immigration Made Easy

by Ilona Bray J.D.


Abban minden pontosan le van irva, lepesrol lepesre, a konyvet egy tapasztalt bevandorlasi ugyved irta.

Amazontol megvasarolhato. Nem lesz olcso, foleg postan valo kuldes, de ha olyan nagy tervei vannak valakinek, nem szabad ra sajnalni a penzt. Es persze, feltetelezem az illeto annyira jo angolbol, hogy problema nelkul el tudja olvasni. Kulonben hogyan kepzeli USAbeli eletet.

Az a helyzet, ilyen komoly kerdeseket legjobb egy szakemberrel megtargyalni, ha nem szemelyesen, legalabb a konnyvben. Azt a bizonyos konyvet ismerem es ajanlom.

En USAban elek evek ota de megse tudok mindent bevandorlasrol es gondolom ez mas valaszokra is vonatkozik.

2015. okt. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én nem tudom honnan veszitek azt, hogy Amerikába egy magyar embernek garantáltan nem tud elhelyezkedni és nem kap vízumot. Nekem 14 barátom él kint, a legrégebben kint élő 2000-ben kezdte a munkáját felhőkarcoló-maszatolással. Mára 9000 dollár a kereste.

Sajnos ami nem kecsegtető, hogy sokan konyhai munkával 2000 dollárt keres havi viszonylatban (kezdésnek), és ez az éh-halál küszöbe.

A mostanában elment barátom 9 hónapja él kint, és nem volt vízumi problémája. Mellesleg nem is gondolom, hogy egy makulátlan fehér magyar állampolgár miért ne élhetne kint. Zsíros állást nem igen fog kint találni senki, azt maximum protezseálással

2015. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!