Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol toleránsabbak az emberek?...

Hol toleránsabbak az emberek? Amerikában (USA) vagy Magyarországon.

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy ott az USA-ban mennyire fogadják el a másságot. Vagy mennyire gorombák ott az emberek egymással. Tudom hogy nem lehet általánosítani, de tudni szeretném hogy Magyarországhoz viszonyítva mi a helyzet.
2015. dec. 3. 19:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ hogy hol vagy, és hogy milyen közegben mozogsz, milyen emberek között. Azért mondom én is Amerikát toleránsabbnak, mert ott milliószor többféle ember fordul meg mint a mi kis országunkban, és ha nem lennének toleránsak az emberek egymással, akkor valószínűleg nem menne oda annyi különböző ember. Ha azt nézzük hogy én Magyarországon egy közepes nagyságú városban éltem, és ha megfordult egy afrikai a városban sokan felháborodtak hogy mit keres ott. Persze sokan nem szeretik Amerikában se, de megszokott, és nem csinálnak belőle akkora szenzációt mint mi.
2015. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!