Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Most kell Kanadába vízum...

Most kell Kanadába vízum nekünk magyaroknak vagy nem?

Figyelt kérdés

Én olvastam ilyet is olyat is.

Meg olyat, hogy nem kell, de jó ha van.Nagyon eséllyel engedik az embert belépni?

Máshol azt írják,hogy vízum nélkül 6 hónapig tartózkodhat egy magyar ott.

Az eTA elektornikus beutazási engedély elég vagy nem árt ha van vízum is ?


Kell valamilyen anyagi fedezettel igazolni,hogy meg fogunk tudni élni ott ha mondjuk 1 hónapnál több időre megyünk?


Úgy tudom,hogy pl Ausztráliában és Új-Zélandon van ilyen.


Betegbiztosítást meg lehet kint hosszabbítani ha tervezettnél tovább marad valaki?



2016. febr. 17. 11:12
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Remek !

2016. febr. 17. 11:42
 2/5 anonim ***** válasza:
eTA engedèly kell. 2012-es cikket meg ne olvasgass. Akinek nincs vaj a fejèn, gond nèlkül beengedik.
2016. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, a kanadai hatosagok teljes mertekben jogosan cselekedtek. Ha valaki turistakent, vizum nelkul erkezik, ne tervezzen tobbhonapos otttartozkodast, nyelvtanfolyamot, stb, arra kell megfelelo vizummal rendelkezni. Gondolom, azok az emberek annyira naivak voltak, hogy azt mind el is meseltek a bevandorlasi tisztek. Becsuletesek, de borzasztoan naivak. Hiszen rogton felmerult a gyanu, hogy ott akarnak maradni.
2016. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emlékszem erre a cikkre. Kapásból lejön belőle, hogy gyanúsan kevés pénzük volt az 5 hónapra, ezért nem engedték be őket.
2016. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aki 3-4 hétre akar menni? Ismerőshöz,van szállás meg némi költőpénz.
2016. febr. 18. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!