Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik a jelenleg hivatalos/in...

Melyik a jelenleg hivatalos/ingyenes zöldkártya lottó oldal?

Figyelt kérdés
Igazából semmilyen komoly szándékaim nincsenek, csupán "csakúgy" alapon érdekelne. Kb. én is annyira hiszek benne, mint a lottó 5-ösben.
2016. febr. 27. 12:10
 1/2 anonim válasza:

A hivatalos oldal: [link]

Csak a jelentkezési időszakban aktív (vagyis csak akkor lehet jelentkezni), és természetesen díjmentes.

Minden más oldal nem hivatalos (hiába írják oda hogy official) és lehet, hogy fizetni is kell érte.

Amúgy az esélyek sokkal magasabbak, mint a lottó ötös. Ha komoly a szándék, akkor érdemes részt venni rajta.

2016. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb. én is annyira hiszek benne, mint a lottó 5-ösben. - azert szerintem oriasi a kulonbseg


lottot SOKKAL tobben jatszanak, mint DV lottot


DV lottot nyert ismerosom viszont ketto is van akik itt elnek az USAban.... lotto 5os embert pedig meg a tvben sem lattam, nemhogy az ismerosi koromben...


a tobbit az elso leirta

2016. febr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!