Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kaliforniába, nevadába kell...

Kaliforniába, nevadába kell nemzetközi jogosítvány?

Figyelt kérdés
Autóbérlés is lesz és ezen 2 államon belül fogom használni az autót?
2016. márc. 22. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb legyen es ne kerjek, mint hogy nincs nalad es kerik... nem igaz?


A phoenix-i (repter) Hertz kerte, a los angeles-i (repter) Enterprise nem, viszont a santa monica-i Enterprise igen.


Most akkor? Mit veszitesz? 2-3 ezer forintot amibe belekerul, de akkor legalabb van. Vagy inkabb szopsz ha olyan kolcsonzobe mesz ahol kerik neked meg nincs es kereshetsz olyat ahol nem kerik... :(

2016. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem az ára a gond, hanem itthon mint minden ügyintézés ez is problémás..

órákig tart, és már 3-adszorra mennék vissza mert mindig akkor találják ki h vmi kell még:/

2016. márc. 22. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:

en csak segiteni akartam...

itt elek, tobb ismerosommel is bereltunk autot, van amikor kozosen (vagyis az ismit ratettuk mint masodik sofor a kocsira) van amikor csak elkisertem az ismit es o berelt maganak, de mint fentebb irtam, nem lehet tudni hogy melyik keri es melyik nem, szoval inkabb legyen nalad mert inkabb otthon szenvedj erte, ahol ismeros a talaj, mint itt az idegenben...

2016. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Énsem indulnék el az nélkül. Igaz USA-ban nem vezettem, de Ausztráliában, Új-Zélandon igen és kellett a nemzetközi.
2016. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hmm..

köszi , akkor mégis kiszenvedem vhogy.

csak sokhelyen olvastam h nem kell meg duma stb.. de most elbizonytalanodtam :s

2016. márc. 23. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:

csak sokhelyen olvastam h nem kell -


En itt elek, a baratnommel most Januar huszonakarhanyadikan voltunk a santa monicai Enterprise-nal es a csavo elkerte tole a nemzetkozit jogsijat, pedig van neki kartyas unios (spanyol) jogositvanya, de a szamitogepbe a nemzetkozi jogsinak az adatait vitte be, pedig tudjuk mindannyian, hogy a nemzetkozi milyen igenytelen, csunya szinu papirkonyvecske, a kartyas jogsi meg milyen komoly, de a kolcsonzos csavonak megis a nemzetkozi kellett...

2016. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk is kérték a kölcsönzőnél, de lehet kölcsönzőre válogatja.
2016. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

USA-ba alapjáraton nem kell nemzetközi jogosítvány

ugyanakkor vannak kölcsönzők, amik kukacoskodnak, és számonkérik a létét


én most intéztem magamnak múlt hónapban (bár kanadába megyek; és oda kell kötelezően), igazából mindennel együtt volt fél óra (4. kerületben)

ja és maga a cucc csalódás, nagyon gáz a nemzetközi jogsi ahogy kinéz, meg hogy a fedlapon nincs is angolul semmi, bent is alig, stb, szóval már csak azért megéri kiváltani hogy lásd a kölcsönzős arcát, mikor próbálja felfogni h "okay okay but what's a nimszetkoszey viszitoi ingideli?" :DD

2016. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!