Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Zöldkártyás személy vásárolhat...

Zöldkártyás személy vásárolhat éles lőfegyvert és szavazhat az Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

An alien admitted to the United States under a nonimmigrant visa is prohibited from shipping, transporting, receiving, or possessing a firearm or ammunition unless the alien falls within one of the exceptions provided in 18 U.S.C. 922(y)(2), such as: a valid hunting license or permit, admitted for lawful hunting or sporting purposes, certain official representativesof a foreign government, or a foreign law enforcement officer of a friendly foreign government entering the United States on official law enforcement business.


[18 U.S.C. 922(g)(5)(B) and 922(y)(2); 27 CFR 478.11 and 478.32]


The only difference between you and a naturalized citizen is that you can only vote in local and state elections that don't require you to be a U.S. citizen. Unfortunately, green card holders are prohibited from voting in federal elections.

2016. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Bocsánat! A zöld kártya az Immigrant Alien. Hát akkor lehet.


[link]

2016. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Immigrant Alien? Beírtam google-ba és ezek jöttek elő! A zöldkártyás személy hogy lehet illegális bevándorló? [link]
2016. ápr. 12. 09:43
 4/12 anonim ***** válasza:
sehogy. Az immigrant alien ugyanis csak annyit jelent hogy idegen bevandorlo, nem pedig azt, hogy illegalis.
2016. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Papi Gonzales ***** válasza:

oojOjjjOOOOJJJ!


a kérdező túl sok m1-et néz és már teljesen összekever minden fogalmat.....

kevesebb tv, több művelődés...

2016. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi van??? Én soha se nézetem és most se nézem az m1-et.
2016. ápr. 12. 11:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem nézted meg a linkeket amit adtam.


Step Two: Identify the alien class: Immigrant

Alien, Non-Immigrant Alien (NIA), or Illegal Alien


Zöld kártya, látogató, illegális. Angol ugye jól megy ha zöldkártyád van vagy reményed van rá?

2016. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még nincs, a zöldkártyalottóra jelentkezek majd októberben és ha megnyerem akkor legalább tudom hogy mit tehetek meg a zöldkártyával. Angol nyelvtudás meg nem feltétele ennek a lottónak.
2016. ápr. 12. 13:52
 9/12 anonim ***** válasza:
A lottonak nem. Viszont hogy akarsz USA-ban elnin nyelvtudàs nélkül? Te nem latin amerikai vagy, nem elèg a spanyol. Meg aztàn azzal ha kisorsolnak, mèg közel sem automatikusan jelenti hogy ki is jutsz. Ha nincs munkaviszonyod, pènzed, amerikai szponzorod, akkor nem jutsz ki. (Jelenleg kb. 20000 USD az az összeg, amit elvàrnak)
2016. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem lehetsz rendor, FBI vagy CIA ugynok es nem szavazhatsz


egyebkent szinte minden mast tudsz csinalni a zoldkartyaval


a fegyvervasarlas nem zoldkartya fuggo, hanem allam fuggo, minden allam sajat maga szabalyozza kinek ad el fegyvert kinek nem, majd ha mar meg lesz a zold es itt leszel akkor raersz ezzel foglalkozni...


De tanuljad az angolt mert a fegyvervasarlasnal ki kell toltened egy nyomtatvanyt es ha analfabeta vagy akkor nem fog menni es akkor fegyvert sem adnak!

2016. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!