Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nagyjából mennyi idő alatt...

Nagyjából mennyi idő alatt jut át az ember a CBP-n USA-ba érkezéskor?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam hogy több órát kell sorba állni.
2016. ápr. 30. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen változò. 30 perc volt eddig nekem a minimum ès 4 óra a maximum. Ha sok nemzetközi gèp érkezik egyszerre, kell vàrni bőséggel.
2016. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézzd meg magad. [link]
2016. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Ezen elég nehéz elmenni. Valami jelmagyarázat valahol?
2016. máj. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen nehéz eligazodni?? o_O Hát ez olyan egyszerű mint a faék de hát leírom, ha nem elég akkor majd kérdezel mit nem értesz. Fogod, a legördülő menüből kiválasztod a repteret ahová érkezel (esetleg a terminált is, flightaware-ről lehet puskázni ha nem egyértelmű), ízlés szerint beállítasz valamilyen dátumot, célszerű azonos napra (tehát hétvége vs hétközben) és megnyomod a Create Report gombot. A kapott táblázat oszlopai Reptér, Terminál, dátum, óra (24 órás formátumban), átlagos várakozási idő, maximális várakozási idő, 0-15 perc alatt feldolgozott utasok száma 16-30 perc alatt stb. Excluded: ennyi utas nincs benne valamiért az előző oszlopokban. Total: összesen ennyi utast dolgoztak fel. Flights: ennyi járat volt. Booths: ennyi "kapu" volt nyitva.
2016. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Tehát ha az Average: 12, a Max:35, akkor az azt jelenti, hogy max 35 perc várakozás volt? (És ennyi lesz majd nekem is azon nap azon érkezési időintervallumában?)
2016. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és akkor az Excluded azt jelenti, hogy azokat az utasokat nem engedték be?
2016. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

> Tehát ha az Average: 12, a Max:35, akkor az azt jelenti, hogy max 35 perc várakozás volt? (És ennyi lesz majd nekem is azon nap azon érkezési időintervallumában?)


Hogy neked mennyi lesz azt senki nem tudja de valóban erre lehet számítani.


Az Excluded-re azt írja az oldal: The actual number of passengers on flights which arrived in the selected hour who were excluded from wait time reporting.


Gondolom ezek kisgyerekek akik a szüleik útlevelén utaztak. Nem lehetnek azok akiket hazaküldtek hiszen őket is fel kellett dolgozni és a szám messze túl magas ahhoz.

2016. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!