Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit vigyek magammal egy évre...

Mit vigyek magammal egy évre New Yorkba és mit ne?

Figyelt kérdés
Pénzt nyilván viszek és dolgozni is fogok, de mi van az elektronikai eszközökkel? Az átalakító adapter mindennel kompatibilis?

2016. júl. 11. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy evre? Semmit. Olcsobb ha ott veszel egy toltot par dollarert, mintha kismillio atalakitot viszel magaddal, hogy a meglevo toltoidet hasznalni tudd...
2016. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

milyen elektronikai cuccra gondolsz?


csak mert a legtobb eszkoz mar eleg okos es felismeri a ket orszag kozotti kulonbseget


nezd meg pl. a laptop aljan vagy a toltojen a matricat, latsz rajta ilyet: 110-240v 50/60hz?


mert ha igen, akkor az azt jelenti, hogy a laptop felismeri az USA 110V/60Hz es a magyar 220V/50Hz kozott a kulonbseget es mukodik mindkettovel.


Nem aramatalakitora lesz szukseged, hanem egy aljzat atalakito dugora. Ilyenre:

[link]


En ilyennel hasznalom az iPhone tolto kockat is, meg a hajsuto vasat.

2016. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor hazajöttem egy év orrlét után, kb 10-szer annyi cuccal jöttem, mint amivel mentem.

Lényegében minden olcsóbb kinn, az elektronikus cuccok érezhetően.

A te dolgod, hogy kivonszolsz egy csomó kacatot, aztán hazafele nem győzöd magyarázni, miért hozol 3 laptopot, de meglátásom szerint bőven elég, ha kellő alázattal kiköltözöl, és majd minden megoldódik meglásd.

2016. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

> Pénzt nyilván viszek és dolgozni is fogok


Na csak lassan. Legálisan vagy illegálisan? Mert ha az utóbbi akkor azt a nyomorúságos pénzt amit keresel felesleges elverni elektronikára, lett légyen bármilyen olcsó. Ha viszont normálisan mész, bérelt lakásba, ilyesmi, akkor valóban célszerűbb odarendelni egy telefont meg egy laptopot, indulásnak.

2016. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elektronikai holmi olcsóbb kint, de meleg ruházatot pakolj bőszen, mert télen megfagysz amikor fúj a szél a tenger felől.
2016. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem vittem semmit ennyi időre. Mármint ilyen hajszárító meg ilyesmit nem. Mikor korábban voltam ott, a hajszárítóm lágy szellőként fújt, így vesz az ember ott egy másikat és kész. Ott is hagytam.


Átalakító dugaszt vigyél, laptopot is nyugodtan, meg telefontöltőt. Nyilván ha mondjuk van kindle-öd (nekem akkor még nem volt), miért is ne vinnéd el.

2016. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!