Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Érdemes itthonról regisztrálni...

Érdemes itthonról regisztrálni amerikai álláskereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Úgy értem feltölteni magyar/angol nyelvű resume-t. Hátha valaki rátalál az önéletrajzomra és esetleg hajlandó lenne alkalmazni.

#munka #amerikaiálláskeresőoldal #careerbuilder #usajobs
2016. júl. 24. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy erdemes. Az a fontos hogy nagyon jo amerikai angol nyelven legyen megirva, amerikai mintak szerint -- keresd meg valamelyik weboldalt ami abban segit, peldaul resume-now.com, vagy myperfectresume.com, vagy hozza hasonlok. Ird be Googleba "resume templates" vagy "resume examples".
2016. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
érdemes. mégis mit veszíthetsz vele? maximum nem jeleznek vissza. de ha meg sem próbálod, még esélyt sem adsz magadnak.
2016. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvűt felesleges.
2016. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van, milyen területen keresel munkát?
2016. júl. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 4/4


Szakmunkás vagyok.Építőiparba akarok dolgozni

2016. júl. 25. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előfordulhat hogy valaki felkeres ha azt olvassa hogy külföldi vagy, abban a reményben hogy te olcsóbban dolgozol de az már neccesebb hogy ő a kiutazásban és szállásban is segít.

Ha már kint vagy akkor könnyebb.

2016. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Hát ja,ahogy mondod.

Bár ahogy elnézem még az úgymond "egyszerübb" vízumaikat sem igazán könnyű ma már magyaroroszágról megszerezni.(nem hogy még egy munkavízumot)

Pedig én még az angolt is kenem-vágom :-)

2017. jan. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!