Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tapasztalatok a Camp Leadersről?

Tapasztalatok a Camp Leadersről?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron (2017-ben) szeretnék kimenni az USA-ba ezzel a programmal, és lenne pár kérdésem azokhoz akik már voltak, és/vagy nagyon a témában vannak.

1. Tényleg "nullára" jön ki az ember? A repjegyet előre oda-vissza ki kell fizetni?

2. Én döntöm el, hogy mennyi időre megyek, vagy beosztanak?

3. Átlagosan a kint töltött idő hány %-a a meló és az utazgatas?


Köszi előre is a válaszokat!:)

20L



2016. okt. 27. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én minuszba jöttem ki mert mindent elutaztam és még vittem is ki pénzt.

repjegyhozzájárulás, vízum és programdíj van a repjegy 100valahány ezer forint volt, a vízum olyan 45000 a programdíj meg 350 eur. szóval kell tőke h elindulj.


te döntöd el h mikor mész és mikor jössz, de 63 munkanapod lesz tutira.


én júni 18 tól dolgoztam szept elejéig és utána 21 napot utazunk.


a meló heti 6 nap orrvérzésig, semmibe sem vesznek a kintiek (zs) de az utána való utazgatás kárpótol mindenért.

2016. okt. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én nullára jöttem ki, igaz csak keleti parton utaztam meló után.

hát azt mondják hogy te döntöd el, de igazából a tábor ahova felvesznek majd. max ha előre jelzed hogy akárhanyadika előtt nem szeretnél menni, akkor lehet hogy campleadersék tudnak ebben segíteni.

hát a meló az augusztus végéig van legtöbb helyen, de van hogy közben is mehetsz 1-1 napra ide oda, akár táborral, akár szabadnapon (mi vidámparkba mentünk táborral)

utána 1-2 hét utazás általában.


nem igaz hogy semmibe vesznek, ez is tábortól függ hogy hogyan bánnak az ott dolgozókkal, nekem szerencsém volt, jófej volt mindenki (szülők, többi ott dolgozó, főnökök. jó, a gyerekek nem feltétlenül, elkényeztetett kis pö csök is vannak, de ez is tábortól függ hogy pl alapítványi tábor, fogyatékosoknak tábor esetleg magántábor ahova helikopterrel viszik a gyereket a szülei)

2016. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

na én 2000 ilyen helikopteres ortodox zsidók között voltam.


de amúgy életem legjobb nyara volt.

2016. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Kíváncsi lennék, hogy kimentel-e, és hogy milyen volt, én jövő nyáron szeretnék menni:)
2018. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!