Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan tudok az Amerikai...

Jack Nough kérdése:

Hogyan tudok az Amerikai Egyesült Államokba olyan válaszborítékot küldeni, amit csak fel kell adnia az ottani címzettnek?

Figyelt kérdés
Aláírást szeretnék kérni az Apollo 13 földi irányítás egyik repülésigazgatójától. Ehhez feladnék egy borítékot benne 2 fényképpel, egy levéllel és egy válaszborítékkal. Viszonylag egyértelmű, hogy oda hogyan juttatom el a levelet, de nem tudom, hogy a válaszborítékra hány darab bélyeget vegyek, milyen bélyeget és ezeket hol szerezhetném be. Nyilván nem várom el az illetőtől, hogy ő rohangáljon vele.

2016. nov. 26. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem mindenképpen amerikai bélyeget kellene venned, azt meg itthonrol nem igazán tudsz.

A magyar postabélyeggel nem fogják tudni visszaküldeni.

Szerintem, ha válaszolni-visszaküldeni akarnak, akkor fogják tudni fedezni azt a 2-3 dollárt, amibe kerül a postaköltség.

2016. nov. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Létezik IRC válaszkupon, melyet csatolsz a levélhez. Ez fedezi a postaköltséget. Érdeklődhetsz a nagyobb postákon.
2016. nov. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!