Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadában hogyan maradhat a...

Kanadában hogyan maradhat a párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Nemsokára utazunk kanadába , ismerősökhöz. Én félig az vagyok apai ágról. Ha a párom és én későbbiekben kint maradnánk melyik a legegyszerűbb módja , hogy kint lehessen velem legálisan: ExpressEntry,szponzoráció vagy házasság? és ha házasság akkor kimenetel előtt vagy ott ? köszi !

2017. jan. 3. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mi vagy felig? Gondolom kanadaira gondtal.Ha igen akkor olyan nincs.Vagy kanadai vagy vagy nem.Ha az vagy akkor egyszeubb ha otthon hazasodtok meg a kiutazas elott.
2017. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia ! Igen arra gondoltam. Miert nincs? Magyar es kanadai utlevelem is van!
2017. jan. 4. 01:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kanadai vagy, elveszed a baràtnődet, ès intezitek a papírokat neki. Minden infó fenn van a kanadai bevàndorlàsi hivatal honlapjàn.
2017. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso : lany vagyok :) de igen igazad van el is olvastam de sok info hianyzik a cic.gc.ca-rol. Pl azt se irjak kint vagy itthon erdemesebb hazasodni? Mert ugye 4 evet kellene a paromnak eletvitelszeruen kint elni hogy megkapja a papirokat stbstb
2017. jan. 4. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked van jól fizető munkád? Mert ha házastársként szponzorálod, akkor igazolnod kell, hogy el tudod tartani. A barátnőmék most csinálják, ő amerikai, a férje kanadai. Már 1,5 éve beadták és még semmi eredmény. Vagyis annyi, hogy nemrég kapott work permitet, tehát már dolgozhat,illetve végre van egészségbiztosítása, mert eddig az sem volt. Szóval hosszú folyama, nekik azt mondták, hogy kb. 24 hónap. Addig el kell tartanod, vagy Magyarországon várakozik.
2017. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ertem , munkat kapok kint de eladtam egy orokolt ingatlant amibol eleg sok felretett penzem lett amirol papirom is van . Ez mukodik?
2017. jan. 4. 18:07
 7/7 Steve G. Paul ***** válasza:
88%

Az USA-ban többszörös megtakarítás "kiváltja" a 21K körüli bevételi követelményt (két fő).

Kanadában elvileg könnyebb kéne legyen...

2017. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!